آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12210
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برنامه یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال

  آوای شمال/ بازی دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال، جام زنده یاد حسین معدنی فردا (چهارشنبه) با انجام ۲ مسابقه در شهرهای مشهد و تبریز برگزار خواهد شد. تیم‌های میزبان در بازی نخست از امتیاز میزبانی خود حداکثر استفاده را بردند و تیم‌های میزان و شهرداری تبریز را بدون گرفتن حتی یک ست به […]

  آوای شمال/ بازی دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال، جام زنده یاد حسین معدنی فردا (چهارشنبه) با انجام ۲ مسابقه در شهرهای مشهد و تبریز برگزار خواهد شد.

  تیم‌های میزبان در بازی نخست از امتیاز میزبانی خود حداکثر استفاده را بردند و تیم‌های میزان و شهرداری تبریز را بدون گرفتن حتی یک ست به خانه فرستاندند. حالا مشهدی‌ها و تبریزی‌ها، سالن‌های این ۲ شهر را برای حمایت از تیم خود پر می‌کنند و مربیان نیز هر چه در چنته دارند رو می‌کنند تا شاید کار به بازی سوم کشیده شود و یک شانس مجدد برای رسیدن به فینال برای خود خلق کنند.

  شهرداری ارومیه با بازی‌سازی پاسور جنگجویی مثل والریو ورمیلیو و مهره‌های کار آمدی که در اختیار دارد، میزان مشهد با تکیه بر ملی‌پوشان خود که مانند یک تیم ملی هستند، پیکان با سابقه و پشتوانه‌ای مثال‌زدنی و  بازیکنان ملی‌پوشی که در این فصل جذب کرده و شهرداری تبریز با یک تیم هماهنگ و مدعی باعث می‌شوند که با وجود شکست شهرداری تبریز و میزان مشهد در بازی نخست، برنده بازی دوم به هیچ وجه مشخص نباشد با این حال تیم‌های میزبان بازی دوم،‌ مصمم هستند که شکست ۳ بر صفر بازی رفت را در خانه جبران کنند.

  بر اساس اعلام سازمان لیگ، برنامه ۲ دیدار این مرحله و اسامی ناظران و داوران این بازی ها به شرح زیر است:

  تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۷
  شهرداری تبریز – پیکان تهران
  ناظرین: محمود حداد و محمد حسن خوشدل، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: داود نافعی

  مشهد، سالن مهران، ساعت ۱۷
  میزان خراسان – شهرداری ارومیه
  ناظرین: امیدوار حاتمی و غفار درخشنده، داور اول: کیوان عابد زاده و داور دوم: محسن ترابی

  دیدار تیم های میزان خراسان و شهرداری ارومیه در سالن مهران به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما و مسابقه شهرداری تبریز و پیکان تهران نیز از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد. همچنین شبکه رادیویی ورزش به طور همزمان هر ۲ دیدار را پوشش خواهد داد.

   

  برچسب ها :

  نظرات