آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12204
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  خواسته‌های کادر فنی‌ امید چیز زیادی نیست

  آوای شمال/ کیومرث هاشمی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص شرایط تیم ملی امید اظهار داشت: ما جلسه‌ای را با اعضای کادر فنی این تیم و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار کردیم. دغدغه‌های کادر فنی خواسته زیادی نیست. آنها نگران دو موضوع بودند. طبیعی هم هست چون چند سالی در تیم ملی حضور […]

  آوای شمال/ کیومرث هاشمی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص شرایط تیم ملی امید اظهار داشت: ما جلسه‌ای را با اعضای کادر فنی این تیم و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ برگزار کردیم. دغدغه‌های کادر فنی خواسته زیادی نیست. آنها نگران دو موضوع بودند. طبیعی هم هست چون چند سالی در تیم ملی حضور داشتند و تجربه و آبروی‌شان را در این راه گذاشته‌اند. دغدغه آنها واقعی است. در جلسه‌ای که با حضور خاکپور سرمربی تیم، کاشانی مدیر تیم امید، کفاشیان و تاج برگزار کردیم در نهایت مسئولان فدراسیون قول دادند که به این موضوع ورود پیدا کنند.

  وی ادامه داد: خوشبختانه نظر مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ هم برای کمک به این تیم در جهت برطرف کردن مشکلات کاملا مثبت بود البته سازمان لیگ از سوی دیگر دغدغه باشگاه‌ها را هم داشت که ما با باشگاه‌ها هم صحبت کردیم.

  رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کرد: دغدغه مسئولان تیم ملی امید این است که باشگاه‌ها برای اردوی این تیم بازیکنان را در اختیار‌شان قرار دهند و از سویی دیگر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش هم در مسابقات مقدماتی المپیک که فروردین ماه برگزار می‌شود همراه آنها باشد.

  وی عنوان کرد: تا حدود زیادی این مشکلات برطرف شده و در اردوی کویت هم با هماهنگی بازیکنانی که مدنظر بود با هزینه کمیته ملی المپیک اعزام شدند.

  هاشمی با اشاره به اینکه برخی تیم‌های ملی را با یکدیگر مقایسه می‌کنند گفت: هر کدام ارزش‌های خاص خود را دارند اما در هر مقطع باید از تیم‌های ملی حمایت کنند. در رده بزرگسالان بعد از انقلاب ما چندین بار به جام جهانی رفتیم و دیگر آمال و آرزوهایمان صعود به این مسابقات نیست و می‌خواهیم به دور دوم برسیم اما در مورد تیم امید رسیدن به المپیک هدف است. این اتفاق هر ۴ سال یکبار رخ می‌دهد. باید اجازه دهیم خواسته‌های کادر فنی امید برآورده شود. در مرحله اول مسابقات سخت است چون یک تیم صعود خواهد کرد. باید شرایطی فراهم شود که تیم ملی امید با تمام قدرت حاضر شود.

  رئیس کمیته ملی المپیک در پایان عنوان کرد: خواسته‌ها این است که همان نگاهی که به رده بزرگسالان می‌شود به بخش‌های پایه هم مانند تیم امید صورت بگیرد چون این تیم استعداد و ظرفیت رسیدن به المپیک ریو را دارد.

  برچسب ها :

  نظرات