آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12189
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مرزبان تکلیف حقیقی را مشخص کرد

  آوای شمال/ علیرضا مرزبان در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده خراسان و اتفاقاتی که در چند وقت اخیر در این تیم گذشته گفت: ما تیم خوبی بالانس کردیم و در تعطیلات نیم‌فصل ۶ بازیکن جدید هم به ما اضافه شدند که با حضور این بازیکنان واقعا تیم پدیده قوی شد و کیفیت تیمی ما بالاتر […]

  آوای شمال/ علیرضا مرزبان در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده خراسان و اتفاقاتی که در چند وقت اخیر در این تیم گذشته گفت: ما تیم خوبی بالانس کردیم و در تعطیلات نیم‌فصل ۶ بازیکن جدید هم به ما اضافه شدند که با حضور این بازیکنان واقعا تیم پدیده قوی شد و کیفیت تیمی ما بالاتر رفت اما مشکلات مالی برای مجموعه پدیده به وجود آمد به طوری که پرداخت‌‌های ما صفر شد و بازیکنان جدید حتی هزار تومان هم از ما پولی نگرفتند اما چون بازیکنان اعتقاد داشتند که این مشکلات حل می‌شود و به همین دلیل دو بازی خوب مقابل تراکتورسازی و صبای قم انجام دادیم.

  وی ادامه داد: مشکلات قبل از بازی با پرسپولیس به وجود آمد به طوری که بازیکنان خارجی ما تیم را به دلیل مشکلات مالی ترک کردند و به کشورشان رفتند و این مسائل ما را دچار بحران کرد به طوری که بازیکنان احساس کردند دیگر پولی به دست‌شان نمی‌رسد و اتحاد درونی بازیکنان خراب شد و ما دو بازی بد را باختیم که همه این مسائل تحت تاثیر این مشکلات بود اما صحبت‌هایی که پهلوان و وطن‌خواه انجام دادند این اطمینان به بازیکنان داده شد که پول آنها پرداخت می‌شود و سه چک در تاریخ‌های مجزا و مدت‌دار به دست بازیکنان رسید که قطعا تبدیل به پول خواهد شد. از طرف دیگر هم به بازیکنان نفری ۱۰ میلیون تومان پول دادیم که این مسائل باعث شد اعتماد بازیکنان برگردد و نتیجه آن را در بازی با استقلال خوزستان دیدیم که بچه‌ها با جان و دل بازی می‌کردند.

  سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: خوبشختانه الان از نظر روانی و تاکتیکی دوباره به مسیر اصلی‌مان برگشتیم و ایگور پراهیچ هم به ما ملحق شده اما میلان یووانوویچ به دلیل پول‌هایی که باید به او داده می‌شد، این اتفاق نیفتاد و دیگر برنمی‌گردد چون او اعلام کرده تا پول ندهید من نمی‌آیم و ما هم گفتیم که پولی نداریم و به همین دلیل دیگر یووانوویچ با ما نخواهد بود.

  مرزبان در خصوص مشکلات به وجود آمده برای رضا حقیقی خاطرنشان کرد: حقیقی هم به دنبال همین مسائل مالی بود چراکه طبق قراردادی که با او داشتیم باید به این بازیکن پرداخت‌های خوبی می‌کردیم که این اتفاق نیفتاد و رضا هم بازیکن حساسی است که البته حق هم دارد اما احساس کردم عدم تمرکز او به خودش و تیم لطمه می‌زند و به همین دلیل گفتم که فعلا در تمرینات نباشد تا زمانی که احساس کند مسائل مالی ما را درگیر نمی‌کند و او هم باید حاضر باشد تا برای مردم مشهد مبارزه کند. از نظر انسانی رضا انسان بسیار خوبی است اما برای ما بحث شخصیت فوتبالی هم مهم است و او باید بتواند به ما کمک کند.

  وی ادامه داد: درباره بازگشت رضا حقیقی به تمرینات کمیته انضباطی باشگاه همه چیز را به عهده من گذاشته و من هم هر زمان که احساس کنم او حس خوبی نسبت به تیم دارد و برای موفقیت آن می‌جنگد از رضا می‌خواهم به تمرینات برگردد. به نظر من به دلیل مشکلات مالی رضا حقیقی تمرکز لازم را نداشت.

  سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره حضورش در تهران و مذاکره با مسئولان سازمان لیگ برای دریافت مقداری از مطالبات مالی این باشگاه خاطرنشان کرد: من با مهدی تاج برای دریافت حق پخش تلویزیونی و تبلیغاتی محیطی صحبت‌هایی کردم و او هم به ما قول‌هایی داد که باید از تاج و سایر همکارانش تشکر کند و قرار شد تا آخر هفته به ما پرداختی صورت بگیرد تا با این پرداختی‌ها بتوانیم بخشی از مشکلاتمان را حل کنیم. به هر حال نباید فقط در زمانی که تیم وضعیت خوبی دارد در کنار هم باشیم و این موضوع ساده‌ای است که باید در سختی‌ها هم در کنار هم قرار بگیریم.

  مرزبان درباره دیدار هفته آینده تیمش مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: بازی سپاهان و پدیده برای هر دو تیم حساس است و سپاهان از یک طرف از قهرمانی دور شده و از طرف دیگر هم هر امتیازی برای ما حساس است و باید هرچه زودتر به آن شرایط امتیازی که مدنظرمان است برسیم. سپاهان قطب فوتبال ایران است و خوشحالم که دیدار مجددی با مردم اصفهان در ورزشگاه فولادشهر خواهم داشت و برای نبرد ۹۰ دقیقه‌ای وارد اصفهان می‌شویم.

  وی در پایان خطاب به مردم مشهد افزود: با توجه به همه مشکلاتی که وجود دارد عشق ما به مردم مشهد زمینه‌ساز اتحاد بازیکنان است و امیدوارم که مردم مشهد هم ما را در این شرایط سخت تنها نگذارند.

  برچسب ها :

  نظرات