آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12174
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازیکن تراکتور جواب سرمربی پرسپولیس را داد

  آوای شمال/ میرهانی هاشمی درباره پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: «بازی با تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس همیشه دشوار است. پرسپولیس بعد از نتایج خوبی که مقابل پدیده مشهد و دو حریف آسیایی اش گرفته بود، می خواست در تبریز هم به روند خوبش ادامه دهد. با این حال ما تیم حریف […]

  آوای شمال/ میرهانی هاشمی درباره پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: «بازی با تیم های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس همیشه دشوار است. پرسپولیس بعد از نتایج خوبی که مقابل پدیده مشهد و دو حریف آسیایی اش گرفته بود، می خواست در تبریز هم به روند خوبش ادامه دهد. با این حال ما تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و با زحمت و همدلی جلو رفتیم تا نتیجه بگیریم. خوشحالم که ۳ امتیاز را به دست آوردیم.»

  وی درباره اعتراض پرسپولیسی ها به فشردگی مسابقاتشان و اینکه دلیل باخت را خستگی عنوان کرده اند، بیان داشت: «اینطور نیست. پرسپولیسی ها حتی یکروز بیشتر از ما استراحت کرده بودند و دلیل پیروزی ما عملکرد خوب تیم بود که نشان از آنالیز خوب کادرفنی از تیم پرسپولیس داشت.»

  مدافع تراکتورسازی درباره حاشیه های بیش از اندازه بازی تصریح کرد: «در این بازی با توجه به اینکه دو تیم می خواستند برنده از زمین خارج شوند، حاشیه هایی هم ایجاد شد. در تمام بازی های دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی همیشه این اتفاقات رخ نداده است و دلیلش نیز تلاش دو تیم برای کسب ۳ امتیاز است.»

  هاشمی درباره انتقادهایی که از خط دفاعی تیمش می شود تاکید کرد: «من از مدت ها پیش می گفتم که ساختار دفاعی تراکتورسازی با مشکل مواجه است. ما در اکثر بازی هایمان گل زده ایم اما تعادل میان خط دفاع و حمله مان وجود ندارد. با حضور تونی اولیویرا ما روی مسائل دفاعی کار می کنیم و حتی به جای گرم کردن نیز برای بهبود شرایط دفاعی تمرین می کنیم. انشاءالله در بازی های آینده شرایط بهتر می شود.»

  وی درباره اینکه سوشا مکانی اعلام کرده توپ جمع کن های تبریز توپ را نمی دادند، گفت: «من که چنین چیزی ندیدم. من هروقت دیدم توپ جمع کن ها دو توپ به زمین می انداختند و این حرف ها درست نیست.»

  هاشمی در پایان افزود: «از هواداران خوب تراکتورسازی تشکر می کنم که در سرمای تبریز به ورزشگاه آمدند و حمایتمان کردند. امیدوارم بتوانیم در آینده نیز به این روند ادامه دهیم و آنها را خوشحال کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات