آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12158
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  هتاکی استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران به اسلام، ملت و مراجع تقلید!

  آوای شمال/ به گزارش بلاغ، «آقایان می‏ دانید که دانشگاه یک کشوری اگر اصلاح بشود، آن کشور اصلاح می ‏شود؛ برای این که آن که در رأس امور اجرایی یا تقنین یا قضاوت یا این طور چیزها واقع می‏ شود، دانشگاهی‌ها هستند و روحانیون و با اصلاح این دانشگاه، امور کشور، اصلاح می ‏شود و […]

  آوای شمال/ به گزارش بلاغ، «آقایان می‏ دانید که دانشگاه یک کشوری اگر اصلاح بشود، آن کشور اصلاح می ‏شود؛ برای این که آن که در رأس امور اجرایی یا تقنین یا قضاوت یا این طور چیزها واقع می‏ شود، دانشگاهی‌ها هستند و روحانیون و با اصلاح این دانشگاه، امور کشور، اصلاح می ‏شود و با انحراف دانشگاه، کشور، منحرف می ‏شود؛ حتی اگر یک استاد منحرف باشد، ممکن است که اثرش برای یک کشور، اثر چشمگیر باشد؛ برای این که یک استاد منحرف، ممکن است که جمعی از جوان‌ها را منحرف کند و آنها هم همین‏طور در درازمدت، یک وقت یک غائله بزرگ برپا بشود، از این جهت، در اصلاح دانشگاه و در انقلاب فرهنگی دانشگاه آن که از همه مهم‌تر است، قضیه اساتید دانشگاه است؛ ما صدماتی که در طول این مدت خوردیم، از دانشگاه خوردیم؛ از اینکه دانشگاه، یک دانشگاه متعهّد نبوده است؛ حالا قطع نظر از این که دانشگاه، یک تفکر اسلامی در آن حکم‎فرما نبوده است؛ یک تفکر ملی هم در آن نبوده است.»

  این جملات از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی (ره) در رابطه با دانشگاه، اساتید و دانشجویان است.

  نگرانی اصلی ایشان در دانشگاه‌ها، انحراف این مرکز جریان‌ساز و انسان‌ساز توسط اساتید منحرف و غیرمتعهد است و اما در ادامه …

  «آرزو می‌کنم در آینده ایران، دیگر چادری نباشد! ایرانی‌ها همه گدا گشنه هستند! کجای قرآن نوشته شده که چادر حجاب برتر است؟! من در نوشته‎هایم کلمه ارسطو را به شکل ارستو می‎نویسم، چرا که حرف ط متعلق به اعراب است! شما بسیجی‎ها داعش را به‎وجود آورده‎اید و …»

  اینها تنها گوشه‌ای از افاضات این استاد علوم سیاسی بوده که متأسفانه عضو هئیت علمی دانشگاه مازندران است و از بیت‎المال نیز حقوق می‌گیرد.

  این فرد هتاک در جای دیگر، توهین و فحاشی‌هایی نیز نسبت به مراجع تقلید روا داشته که زبان از روایت آن شرم دارد.

  یادآور می‌شود این هتاکی‎ها فقط مخصوص این استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران نیست و ده‎ها نمونه از این دست اساتید در سراسر دانشگاه‎های ایران در حال تدریس و تربیت شاگرد هستند.

  بنیانگذار جمهوری اسلامی، آن روز حق داشتند که دانشگاه را عامل اصلی انحرافات می‌دانستند و خواستار اصلاح شدن و ایجاد انقلاب فرهنگی در آن بودند و تأکید داشتند که این انقلاب فرهنگی باید از اساتید دانشگاه شروع شود، چرا که یک استاد منحرف دانشجویانش را هم منحرف می‎کند.

  امروز می‌بینیم که این نگرانی امام امت به حقیقت پیوسته است و برخی اساتید دانشگاه خصوصاً در حوزه علوم انسانی بعد از ۳۶ سال که انقلاب گذشته است، در دانشگاه نظام اسلامی با گستاخی تمام به ارزش‌های انقلاب و اسلام توهین می‌کنند و آب از آب هم تکان نمی‌خورد.

  امروز هم هرچقدر از لزوم اسلامی شدن دانشگاه‎ها سخن بگوییم، با وجود برخی اساتید منحرف، که اسلام را قبول ندارند و علناً به آن توهین می‎کنند و شاگردانی که تربیت می کنند، آب در هاون کوبیدن است، چرا که اسلامی شدن ابتدا باید از اساتید شروع شود و سپس به تولید محتوا و … .

  در پایان، در صورت اقدام مسئولان مربوطه به خصوص آقای استاندار، نام و مشخصات فرد هتاک به اسلام و انقلاب و خون شهدا که ظالمانه عنوان استاد را برای خود غصب کرده، در اختیار قرار داده می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات