آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12152
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دغدغه های مردم را با برچسب زنی خاموش نکنیم

  آوای شمال/ محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: دغدغه های مردم را با برچسب زنی خاموش نکنیم. وی در گفت و گو با افکار نیوز در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره سخنان آقای هاشمی رفسنجانی درباره منتقدان مذاکرات هسته ای و در خط نتانیاهو خواندن انها چیست اظهار […]

  آوای شمال/ محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: دغدغه های مردم را با برچسب زنی خاموش نکنیم.

  وی در گفت و گو با افکار نیوز در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره سخنان آقای هاشمی رفسنجانی درباره منتقدان مذاکرات هسته ای و در خط نتانیاهو خواندن انها چیست اظهار داشت: مذاکرات هسته ای بخشی از چالش مهمی است که غرب بر علیه جمهوری اسلامی راه انداخته و پیگیری این مذاکرات برای همه مردم مساله ای طبیعی است.

  وی افزود: اینکه مردم و نمایندگان آنها حساس و دقیق باشند و بپرسند چه خواهد شد و اینکه چه قدر غربی ها از ما امتیاز گرفته و چه چیزهایی را به ما تحمیل کرده اند و چه دست آوردی داشته ایم , حقوق یک ملت است و باید به شکل طبیعی درباره آن بحث شود.

  لاریجانی تصریح کرد: طبیعتا همه توفیق دولت را می خواهیم و دولت هم در چارچوب نظام باید حرکت کند و کرده است و دغدغه های مردم و علاقه آنها برای دانستن را نباید با حرفهای تند و برچسب زنی آنها را خاموش کنیم و اتفاقا در نظام اسلامی باید مردم تشویق شوند که سوال کنند و دغدغه امور را داشته باشند و بپرسند و دولتمردان باید پاسخگو باشند.

  دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه بیان داشت: انشاء الله ملت ما در موضوع هسته ای هم پیروز می شود و توانمندی های ما به هیچ وجه نمی تواند مورد معامله قرار گیرد و نظام آینده بسیار خوبی را خواهد دید

  برچسب ها :

  نظرات