آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1214
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سارق ۴۰ ثانیه‌ای دستگیر شد

  آوای شمال/ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهنگ نوروزی اظهار داشت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود فرد مشکوکی را به هویت (ن- ق) و به اتهام معتاد تابلو بودن دستگیر و به کلانتری ۱۷ تحویل دادند. این مقام انتظامی افزود: عوامل کلانتری با بررسی تخصصی و بازجویی حرفه ای […]

  آوای شمال/ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهنگ نوروزی اظهار داشت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود فرد مشکوکی را به هویت (ن- ق) و به اتهام معتاد تابلو بودن دستگیر و به کلانتری ۱۷ تحویل دادند.

  این مقام انتظامی افزود: عوامل کلانتری با بررسی تخصصی و بازجویی حرفه ای و بررسی محتویات گوشی به یک قطعه عکس متعلق به خانم (م- ن) که چند روز قبل از داخل خودرو پژو در حوزه ولیعصر دزدیده شده بود برخورد می کنند.

  وی ادامه داد: متهم پس از بازجویی های فنی و تحقیقات به عمل آمده به سرقت های داخل خودرو در منطقه ولیعصر و دیگر مناطق سطح تبریز اعتراف نموده که از خودروی وی پس از بازرسی تکمیلی، وسایلی از قبیل مدارک شخصی افراد مختلف، سه عدد کلید خودرو و … کشف شد.

  سرهنگ نوروزی گفت: متهم در اظهارات خود اعلام کرد که نزدیک به ۵ماه است که در محدوده ولیعصر و زعفرانیه با سنگ اقدام به شکستن شیشه اتومیبل های پراید، ۲۰۶، سمند و…کرده و اموال داخل خودرو از قبیل گوشی های موبایل، کیف های زنانه، تب لت، لب تاپ و… را به سرقت می برد و با فروش آنها به فردی به هویت (م) اقدام به تهیه مواد مخدر -شیشه- می کرد.

  فرمانده انتظامی تبریز در ادامه گفت: متهم در ادامه اعترافات خود به سرقت از پارکینگ هایی که درب آنها باز بود اشاره کرد؛ همچنین به ۴۰ فقره سرقت داخل خودرو از مقابل دانشگاه آزاد و لاله پارک- که اکثر خودروها در خیابان های خلوت و بدون روشنایی پارک شده بودند- اعتراف کرد؛ همچنین سارق عنوان کرد که وسایل داخل خودروها را در مدت زمان ۳۰ الی ۴۰ ثانیه سرقت کرده و در گذشته هم به جرم حمل و توزیع مشروبات الکلی مدت ۲ سال را در زندان بوده است.

  گفتنی است، پس از دعوت از مالباختگان و شناسایی اموال توسط آنها و اخذ رسید، اموال به مالباختگان تحویل و متهم جهت بررسی بیشتر و سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.

  برچسب ها :

  نظرات