آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11978
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  هنوز چشمان دختران این زن نگران است!

  آوای شمال/ گم‌شدن مادر ۴۲ ساله معمای پیچیده‌ای را پیش روی پلیس آگاهی تهران قرار دارد. سه سال از سرنوشت اسرارآمیز این زن می‌گذرد و همسر و دخترانش چشم انتظار مانده‌اند. بعدازظهر دهم شهریورماه سال ۹۰ یک مرد در حالی که نگران و مضطرب بود با مراجعه به مأموران پلیس شهر قدس- قلعه حسن‌خان- از […]

  آوای شمال/ گم‌شدن مادر ۴۲ ساله معمای پیچیده‌ای را پیش روی پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

  سه سال از سرنوشت اسرارآمیز این زن می‌گذرد و همسر و دخترانش چشم انتظار مانده‌اند.
  بعدازظهر دهم شهریورماه سال ۹۰ یک مرد در حالی که نگران و مضطرب بود با مراجعه به مأموران پلیس شهر قدس- قلعه حسن‌خان- از ناپدید شدن همسرش خبر داد.
  وی در این باره به پلیس گفت: همسرم آن روز صبح در حالی که مانتوی مشکی، روسری سبز و مشکی به تن داشت، کیف زرشکی رنگش را برداشت و به سمت محل کارش در شهرک اکباتان حرکت کرد.
  او پس از خاتمه کار مثل هر روز از همکارانش خداحافظی کرده و راهی خانه شد اما هرگز به خانه برنگشت.
  این مرد گفت: با نگرانی به جست‌وجو پرداختیم، پرس‌وجوهای ما از دوستان و اقوام هم به نتیجه‌ای نرسید و نتوانستیم ردی از او بیابیم.
  همسرم سکینه حامدی هیچ یک از مدارک شناسایی خود را همراه نبرده اما مقدار زیادی طلا با خود داشته است.
  ادعاهای شوهر سکینه باعث شد پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران تشکیل شود و با دستور بازپرس شعبه، مأموران پلیس تحقیقات برای یافتن زن گمشده را در دستور کار خود قرار دهند.
  با توجه به نحوه گم‌شدن زن جوان و نداشتن هیچ سرنخی فرضیه‌های مختلفی در برابر مأموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. کارآگاهان به تحقیق از دوستان،‌ همکاران و نزدیکان سکینه دست زدند اما هیچ سرنخی به دست نیاوردند و با گره کور مواجه شدند. بنابر این گزارش، پس از سه سال تجسس در حالی که همه شاخه‌های تحقیقی برای یافتن مادر گمشده به گره کور برخورده است بازپرس پرونده از شوک روزنامه ایران خواست عکس سکینه را انتشار دهند. کسانی که اطلاعاتی از سرنوشت این زن گمشده دارند می‌توانند با ۸۸۵۰۰۱۰۰ گروه شوک روزنامه ایران تماس بگیرند تا چشم‌های انتظار همسر و فرزندان وی از نگرانی درآیند.

   

  برچسب ها :

  نظرات