آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11954
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  کابوس تعرض پسر خاله به دختر، با شلیک ۵ گلوله تمام شد

  آوای شمال/ اول اردیبهشت ماه امسال مأموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک با دیدن یک دستگاه خودروی پراید که در زمین‌های کشاورزی رها شده بود به آن نزدیک شدند و جسد مرد جوانی را پشت فرمان کشف کردند.  بررسی‌ها نشان داد که مرد جوان با شلیک پنج گلوله به نقاط مختلف بدنش کشته شده است. همزمان با […]

  آوای شمال/ اول اردیبهشت ماه امسال مأموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک با دیدن یک دستگاه خودروی پراید که در زمین‌های کشاورزی رها شده بود به آن نزدیک شدند و جسد مرد جوانی را پشت فرمان کشف کردند.

   بررسی‌ها نشان داد که مرد جوان با شلیک پنج گلوله به نقاط مختلف بدنش کشته شده است. همزمان با حضور بازپرس در محل، هویت مقتول از روی اوراق هویتی که به همراه داشت شناسایی شد. تحقیقات نشان داد که مرد جوان مراد نام دارد و در کارخانه‌ای همان نزدیکی کار می‌کند. بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی تماس‌های مراد بررسی و مشخص شد که آخرین بار با زنی به نام سحر تماس داشته است.

   سحر وقتی بازجویی شد، گفت: مراد پسرخاله من است و روز حادثه برای کاری شخصی با او تماس گرفته بود. مأموران پس از آن از شوهر سابق سحر که کیوان نام داشت تحقیق کردند. او ابتدا گفت که از ماجرا خبر ندارد اما در تحقیقات بیشتر ماجرای قتل را شرح داد.

   کیوان گفت: چند سال قبل با سحر ازدواج کردم اما به خاطر اختلافی که داشتیم از هم جدا شدیم. مدتی بعد اما سحر را صیغه کردم تا اینکه متوجه شدم پسرخاله‌اش مراد، مزاحم او می‌شود. سحر یک بار به من گفت که مراد به او تعرض کرده و قصد انتقام دارد. از من خواست برایش اسلحه‌ای تهیه کنم تا انتقام بگیرد. من هم قبول کردم و اسلحه‌را به او دادم اما فکر نمی‌کردم که حرفش جدی باشد. روز حادثه با مراد تماس گرفت و نزدیک شهرری سوار خودروی مراد شد. من هم با خودروی خودم آنها را دنبال کردم تا اینکه وارد زمین‌های کشاورزی شدند. لحظاتی بعد صدای شلیک گلوله را شنیدم. سحر شتابان به طرفم آمد و او را در حالی که کفش به پا نداشت سوار خودروی خودم کردم و از محل دور شدیم.

   بعد از اقرارهای مرد جوان، مأموران از سحر تحقیق کردند. او اتهام خودش را قبول کرد و گفت: یک روز که در خانه خاله‌ام مشغول مصرف مواد بودم، مراد به زور تعرض کرد. من از او کینه به دل گرفتم و تصمیم به انتقام گرفتم. وجود او آزارم می‌داد تا اینکه نقشه‌ام را با کیوان در میان گذاشتم و آن را اجرا کردم.

   با کامل شدن تحقیقات، بازپرس سحر را به اتهام مباشرت در قتل عمد، حمل و استفاده از اسلحه و کیوان را به اتهام معاونت در قتل و خرید و حمل اسلحه مجرم شناخت و پرونده برای رسیدگی روی میز هیئت قضایی شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. دو متهم به زودی محاکمه می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات