آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11935
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  سونی در اکسپریا Z4 مقاومت در برابر آب را فدای ضخامت می‌کند!

  آوای شمال/ چندی پیش بود که تصاویری از صفحه نمایش اکسپریا Z4 پرچم‌دار جدید سونی منتشر شد و تقریبا منتظر معرفی این محصول در کنفرانس جهانی موبایل بودیم که سونی این محصول را با خود نیاورده بود و به یک تبلت و اسمارت فون میان‌رده اکتفا کرد. اما اکنون تصاویر بیشتری از این پرچم‌دار جدید […]

  آوای شمال/ چندی پیش بود که تصاویری از صفحه نمایش اکسپریا Z4 پرچم‌دار جدید سونی منتشر شد و تقریبا منتظر معرفی این محصول در کنفرانس جهانی موبایل بودیم که سونی این محصول را با خود نیاورده بود و به یک تبلت و اسمارت فون میان‌رده اکتفا کرد. اما اکنون تصاویر بیشتری از این پرچم‌دار جدید منتشر شده است که نشان می‌دهد سونی نیز همانند سایر کمپانی‌ها تمرکز زیادی در محصول جدید خود بر روی ضخامت دستگاه خواهد داشت و انتظار می‌رود که بر اساس تصاویر منتشر شده ضخامت این دستگاه حدود ۶٫۳ میلی متر باشد.

  Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(1)

  این ضخامت کاهش بسیار زیادی نسبت به ضخامت اکسپریا Z3 دارد و تقریبا هم رده با ضخامت گلکسی S6 و آی‌فون ۶ است. اما موضوع ناخوش آیند در این خبر عدم مقاومت پرچم‌دار جدید سونی در برابر آب و گرد و غبار است که واقعا می‌تواند طی وسیعی از مشتریان این شرکت را از خود دور کند.

  Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(2) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(3) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(4) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(5) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(6) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(7) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(8) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizer-(9) Leaked-Sony-Xperia-Z4-chassis-and-LCD-touch-digitizerاگرچه شاسی دستگاه کاهش ضخامت داشته و بر اساس تصاویر حاشیه صفحه نمایش نیز تا میزان زیادی کاهش یافته اما در واقع هیچ کدام از اینها نباید دلیلی برای عدم ضد آب بودن این محصول می‌بودند. اگرچه چنین اقدامی از سوی سونی بعید است اما نظر شما در این خصوص چیست؟

  برچسب ها :

  نظرات