آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11803
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  معضل ورود وسایل نقلیه سنگین در شهر محمودآباد/ پلیس راهور چاره ای بیندیشد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال روز جمعه ۱۵ اسفند ماه حوالی ساعت ۱۳ در خیابان آزادی محمودآباد روبروی بانک تجارت تصادفی رخ داد که ترافیک سنگینی را بوجود آورد که نارضایتی شدید مردم را در پی داشته است. این تصادف به طوری که در عکس های ذیل قابل مشاهده است این گونه بود […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال روز جمعه ۱۵ اسفند ماه حوالی ساعت ۱۳ در خیابان آزادی محمودآباد روبروی بانک تجارت تصادفی رخ داد که ترافیک سنگینی را بوجود آورد که نارضایتی شدید مردم را در پی داشته است.

  این تصادف به طوری که در عکس های ذیل قابل مشاهده است این گونه بود که یک دستگاه خودروی سنگین باربری در حال حرکت به سمت شهرستان نور با یک دستگاه خودروی سواری برخورد کرد.

  براساس قوانین راهنمایی و رانندگی، هنگام وقوع تصادفات خسارتی اولین کاری که رانندگان باید انجام دهند این است که هرچه سریع‌تر دو خودرو را به منتهی‌الیه سمت راست هدایت کنند تا از ایجاد راه بندان و اختلال در تردد سایر خودروها جلوگیری شود اما این امر نه تنها در این تصادف رعایت نشد بلکه صحنه مشهود در این تصادف حضور مامور پلیس راهور بود که خوشبختانه با دقت کامل و دست در جیب!!! صحنه را فقط نظاره می کرد که صدای بوق سایر خودروها به نشانه اعتراض برای ترافیک به وجود آمده آلودگی صوتی گوش خراشی را به وجود آورد.

  سوالی که در اینجا پیش می آید این است که با وجود کنارگذر غربی، هرچند نیمه کاره و ناقص، اصلا چرا وسایل نقلیه سنگین باید در شهر تردد کنند؟

  تردد این خودروها علاوه بر اینکه نسبت به وسایل نقلیه سبک احتمال تصادف بیشتری در جاده های درون شهری دارند، باعث ترافیک سنگین در شهر پر ترافیک محمودآباد می شوند.

  البته باید گفته شود پلیس راهور شهرستان محمودآباد به خصوص در یک سال گذشته عملکرد بسیار مطلوب و ارزنده ای را در کارنامه خود دارد اما با توجه به تعطیلات نوروزی و روز شمار سال ۹۳ که در حال اتمام است، در کمتر از دو هفته دیگر محمودآباد میزبان میلیون ها گردشگر خواهد بود که انتظار مردم این است تا پلیس راهور چاره ای بیندیشد تا شاهد این گونه مسائل نباشیم.

  عکس های ذیل مربوط به تصادف روبروی بانک تجارت است.

   

  برچسب ها :

  نظرات