آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11736
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  احزاب انتخابات خبرگان را سیاسی نکنند/ آیت الله شاهرودی گزینه اصلی ریاست خبرگان

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی،عضو مجلس خبرگان رهبری درخصوص انتخاب ریاست خبرگان رهبری به خبرنگار آناج گفت: توصیه بنده به جریانات و احزاب و رسانه ها اینست که خبرگان و انتخابات ریاست خبرگان را سیاسی نکنند. وی افزود: اشخاصی که در خبرگان حضور دارند همه از فضلا و مدرسین والا مقام حوزه های […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی،عضو مجلس خبرگان رهبری درخصوص انتخاب ریاست خبرگان رهبری به خبرنگار آناج گفت: توصیه بنده به جریانات و احزاب و رسانه ها اینست که خبرگان و انتخابات ریاست خبرگان را سیاسی نکنند.

  وی افزود: اشخاصی که در خبرگان حضور دارند همه از فضلا و مدرسین والا مقام حوزه های علمیه بوده و افرادی باتقوا هستند لذا هیچیک درصدد قدرت نبوده و نخواهند بود.

  پورمحمدی اظهار داشت: روسای دوره های مختلف خبرگان همچون آیت الله مشگینی(ره)،آیت الله هاشمی رفسنجانی،آیت الله مهدوی کنی،هیچکدام تمایلی برای ریاست مجلس نداشتند و همه با اصرار علما و فضلا نامزد شده و رای آوردند. 

  عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: در این دوره هم آیت الله شاهرودی،آیت الله رفسنجانی و آیت الله یزدی برای ریاست خبرگان مطرح هستند.البته آیت الله شاهرودی بیشتر مطرح می باشد.

  وی درمورد جوسازی رسانه های بیگانه در خصوص ریاست خبرگان گفت: جوسازی های دشمن در زمان ریاست آیت الله مشگینی هم بود و مسئله ی جدیدی نیست.  امروز هم با همان نقشه سعی در تخریب این نهاد انقلابی دارند،همه ملاحظه کردند که در دوره قبلی آیت الله مهدوی و آیت الله هاشمی با صمیمیت هر چه بیشتر، یکدیگر را تجلیل کردند و نقشه ی دشمنان،نقش بر آب شد.

  برچسب ها :

  نظرات