آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11709
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  آخرین وضعیت سه مصدوم بزرگ رئال مادرید

  آوای شمال/ رئال مادرید در فصل جاری از حیث مصدومیت بازیکنان سرشناسش، با بدشانسی های زیادی روبرو شده است. کارلو آنچلوتی از ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴، لوکا مودریچ کروات را به دلیل مصدومیت در بازی کرواسی-ایتالیا از دست داد و با وجود اینکه دو هفته از حضور این بازیکن در تمرینات گروهی رئال سپری می شود […]

  آوای شمال/ رئال مادرید در فصل جاری از حیث مصدومیت بازیکنان سرشناسش، با بدشانسی های زیادی روبرو شده است. کارلو آنچلوتی از ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴، لوکا مودریچ کروات را به دلیل مصدومیت در بازی کرواسی-ایتالیا از دست داد و با وجود اینکه دو هفته از حضور این بازیکن در تمرینات گروهی رئال سپری می شود اما او به بازی بعدی رئال در لالیگا مقابل بیلبائو نیز نخواهد رسید.

  طبق اعلام این مربی ایتالیایی، مودریچ از بازی برگشت مقابل شالکه برای دقایقی به میدان خواهد رفت و سپس در بازی مقابل لوانته احتمالا از ابتدا در ترکیب ثابت رئال حضور خواهد داشت تا برای مسابقه حساس ۲۲ مارس مقابل بارسلونا به مرز آمادگی مطلوب برسد.

  دومین مصدوم شاخص رئال، سرخیو راموس است که در بازی رئال مادرید مقابل سویا، از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد. طبق اعلام نظر پزشکان، راموس نه به بازی بیلبائو و نه به بازی شالکه و لوانته نخواهد رسید. هدف رئالی ها آماده کردن راموس برای بازی ال کلاسیکو است؛ با این حال هنوز هیچ تضمینی برای رسیدن راموس به این بازی حساس وجود ندارد.

  سومین مصدوم رئال، خامس رودیگز کلمبیایی است که او هم مثل راموس در بازی مقابل سویا(۴ فوریه) از ناحیه استخوان کف پا مصدوم شد و طبق اعلام نظر تیم پزشکی رئال، تا ۱۵ آوریل قادر به حضور در میادین نخواهد بود.
  خامس بی شک تا پیش از برگزاری دور یک چهارم لیگ قهرمانان نمی تواند برای رئال بازی کند اما تمرینات سخت و فشرده این بازیکن چنانچه در تصاویر زیر پیداست، ممکن است باعث شود تا او کمی زودتر از زمان در نظر گرفته شده آماده حضور در میادین شود.


  دیگر بازیکن مصدوم هفته های اخیر رئال، سامی خدیرا بود که روز گذشته به تمرینات بازگشت. کوئنترائو نیز مصدومیت جزئی خود را پشت سر گذاشته و مشکلی برای بازی ندارد.

  برچسب ها :

  نظرات