آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11691
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شاهکار پرسپولیس درخشان/ سرخ ها ۶ امتیازی و صدرنشین شدند

  آوای شمال/ دیدار تیم‌های بنیادکار ازبکستان و پرسپولیس ایران در دومین دیدار خود در چارچوب گروه A مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ازبکستان برگزار شد و با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان درخشان به پایان رسید. محمد نوری در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی تک گل […]

  آوای شمال/ دیدار تیم‌های بنیادکار ازبکستان و پرسپولیس ایران در دومین دیدار خود در چارچوب گروه A مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ازبکستان برگزار شد و با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان درخشان به پایان رسید.

  محمد نوری در دقیقه ۲۰ از روی نقطه پنالتی تک گل پرسپولیس را در نیمه اول به ثمر رساند.

  حمید درخشان در این دیدار سوشا مکانی، محسن بنگر، مایکل اومانیا، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، محمد نوری، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، هادی نوروزی، فرناندو گابریل و مهدی طارمی را به صورت ثابت به میدان فرستاد.

  نیمه نخست:

  دقیقه ۱۶: ضربه احمد نوراللهی به مدافعان حریف برخورد کرد اما در ادامه فرناندو گابریل توپ برگشتی را از فاصله ۳۵ متری به سمت دروازه شلیک کرد اما ضربه پای چپ او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

  در ادامه روی پاس خوب محمد نوری، امید عالیشاه با یک ضربه سر توپ را برای مهدی طارمی ارسال کرد اما آرتیوم فیلیپ اوسیان روی مهدی طارمی درون محوطه جریمه مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه محمد نوری پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه دقیق نخستین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

  در آغاز نیمه دوم بازیکنان بنیادکار فشار زیادی را روی دروازه پرسپولیس آوردند تا بتوانند گل تساوی را به ثمر برسانند اما یاران پرسپولیس با هوشیاری حملات آن ها را دفع می‌کردند. هرچه از دقایق بازی می‌گذشت فشار حملات بنیادکار بیشتر می شد اما سرخ‌پوشان نیز با طراحی یکی دو ضد حمله پاسخ حملات آن‌ها را دادند.

  نیمه دوم:

  دقیقه ۵۳: روی یک ضربه کرنر که از سمت چپ دروازه پرسپولیس ارسال شد، ووخید شودیف بازیکن تازه‌وارد بنیادکار با یک ضربه سر خوب دروازه‌ پرسپولیس را مورد هدف قرار داد اما واکنش زیبای سوشا مکانی این فرصت را از بنیادکاری‌ها گرفت و توپ به کرنر رفت.

  دقیقه ۵۸: روی حرکت یاران بنیادکار سمیر بکریچ درون محوطه جریمه یک فرصت خوب گلزنی به دست آورد اما ضربه او را سوشا مکانی به کرنر فرستاد.

  فشار بنیادکار در ادامه دقایق بازی نتیجه نداد و پرسپولیس با دفاع منطقی توانست سه امتیاز مهم دیگری به اندوخته‌های خود اضافه کند تا با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه قرار گیرد.

  پرسپولیس در این دیدار با ترکیب سوشا مکانی، رضا نورمحمدی، محسن بنگر، مایکل اومانا، بابک حاتمی، احمد نوراللهی، محمد نوری، فرناندو گابریل (مهرداد کفشگری ۸۷)، امید عالیشاه، مهدی طارمی (علی علیپور، ۵۹) و هادی نوروزی به میدان رفت.

  بنیادکار نیز با ترکیب اکمل شوراخ مدوف، چاکر زواقی، جولون ایبروخیموف (ربیخیلو اورینبوف، ۷۵)، ایوان میلوسویچ، آرتیوم فیلیپ اوسیان، دوستونبک خامداموف، سمیر بکریچ، سردار رشیدف، الدور شومورودوف (ووخید شودیف، ۵۳)، اکبر تورائف، اکرمجون کومیلوف.

  در دیگر بازی این گروه تا دقایقی دیگر لخویا میزبان النصر خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات