آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11657
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  آقای مدیرکل برنامه‌های انتخاباتی‌اش را کلید زد/نباید با دولا، سه‌لاشدن و دست‎به‎سینه عرض ارادت کردن رأی گرفت!

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار بلاغ، در حالی که در تمامی انتخابات‌ها، مدیران دولتی باید استعفا داده و سپس به کار تبلیغاتی روی آورند، به نظر می‌رسد آقای مدیرکل این بار برنامه‎های تبلیغاتی ایام انتخابات خود را زودتر از موعد آغاز کرد. این مدیرکل که به یکی از شهرهای مهم مازندران تعلق دارد، با نشست […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار بلاغ، در حالی که در تمامی انتخابات‌ها، مدیران دولتی باید استعفا داده و سپس به کار تبلیغاتی روی آورند، به نظر می‌رسد آقای مدیرکل این بار برنامه‎های تبلیغاتی ایام انتخابات خود را زودتر از موعد آغاز کرد.

  این مدیرکل که به یکی از شهرهای مهم مازندران تعلق دارد، با نشست خبری در حضور تعدادی محدودی خبرنگار به بیان درد و دل‎های خود پرداخت.

  این نکته حائر اهمیت است که اگر مدیرکل محترم قصد نشست خبری را داشت، چرا در مرکز استان و در محل کار خود این نشست را برگزار نکرد.

  از سوی دیگر آقای مدیرکل بهتر است پاسخ دهد که چرا فقط تعداد محدودی خبرنگار برای این نشست دعوت شده بودند و اصلاً هدف و خروجی این نشست محدود چه بوده است؟

  جناب مدیرکل که از گزینه‌های نمایندگی مجلس این حوزه انتخابیه به‌شمار می‌رود، به‌نظر می‌رسد تلاش می‌کند از طریق تعدادی از رسانه‌های محدود، جو افکار عمومی شهرستان را در اختیار بگیرد.

  وی در این نشست که در دفتر یکی از هفته‌نامه‌های کم‌تیراژ که ماهیانه چاپ می‎شود، گفت: اگر وقتی بتوانیم ناامیدی و ناتوانی را شکست دهیم، دارای اعتبار اجتماعی، دانش و مقام می‎شویم.

  این مدیرکل ادامه داد: حیف که پدرم را در کودکی از دست دادم ولی یأس حاکی از نداشتن‌ها را از خود دور کرده و با آموزه‌های دینی و اجتماعی که برگرفته از اخلاص و اخلاق اجتماعی و اسلامی خانوادگی بود، کار کردم که توانستم به موفقیت‌های بسیاری از شاگرد ممتاز مدرسه تا رییس دانشگاه برسم.

  وی تصریح کرد: تا امروز که با توجهات خداوند منان و به برکت دعای مادر در این سمت حضور دارم و الان هم دوست دارم تا عامل تغییر و تحول در امور مردم بوده و در تجددخواهی و رفاه عمومی نقش داشته باشم.

  مدیرکل با بیان این که دوست دارم تا مردم به این باور برسند که باید این حصارها شکسته شده و به‌پا خیزند تا بهتر و بیشتر از امکانات موجود و نعمات خدایی بهره‎گیری کنند، خاطرنشان کرد: در جامعه مدرن امروز ایستایی و نشست معنا ندارد که باید بیاییم و اثرگذاری را بهتر بیاموزیم.

  وی با اشاره به این که همواره از هیاهو و حاشیه به دور بوده و هستم و مسئولیت را با لحاظ توانایی خود می‌پذیرم و بیش از توانایی خود در انجام رسالت تلاش دارم، گفت: به وضع موجود به ویژه شرایط زندگی مردم راضی نیستم و زندگی امروز مردم مرا آزار می‌دهد که چرا باید دغدغه یک ایرانی نان و مسکن باشد.

  مدیرکل در پایان در خصوص انتخابات مجلس، خاطرنشان کرد: در انتخابات مجلس و خصوصاً نامزدی حضور به عنوان نماینده مجلس باید اخلاق انتخاباتی رعایت شود و هرگز نباید و نمی‌توان با چای خوردن و حضور در مجالس عمومی و خصوصی، دولا، سه لاشدن و دست‎به‎سینه عرض ارادت کردن از مردم رأی گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات