آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11651
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  پوشیدنی های سونی در دستان مهندسان خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک

  آوای شمال/ این روزها، پیدا کردن فردی که همزمان از ساعت و عینک هوشمند استفاده کند، کاری بس دشوار است و اگر هم چنین شود، آن فرد ظاهری عجیب و غریب خواهد داشت و توجه بسیاری را به خود جلب می کند. اما اگر گذرتان به فرودگاه ویرجین آتلانتیک افتاد، حتما یکی از این افراد […]

  آوای شمال/ این روزها، پیدا کردن فردی که همزمان از ساعت و عینک هوشمند استفاده کند، کاری بس دشوار است و اگر هم چنین شود، آن فرد ظاهری عجیب و غریب خواهد داشت و توجه بسیاری را به خود جلب می کند. اما اگر گذرتان به فرودگاه ویرجین آتلانتیک افتاد، حتما یکی از این افراد را ملاقات خواهید کرد.

  این شرکت با همکاری سونی، در نظر دارد که از هفته آینده، و به مدت چند ماه به صورت آزمایشی مهندسان پرواز خود در فرودگاه Heathrow را به اسمارت واچ ۳ و نسخه دِوِلوپر SmartEyeglass آن با نام SED-E1 مجهز نماید.

  در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

  یک سال پیش نیز خدمه زمینی ویرجین در همین فرودگاه در زمان خوش آمدگویی به مسافران پروازهای درجه یک، اسمارت واچ ۲ و گوگل گلس را می پوشیدند.

  براساس اعلام سونی، این مهندسان از اسمارت گلس برای پخش آنی ویدئو برای تکنیسین های پرواز و تسریع بخشیدن به فرایندهای تعمیری استفاده خواهند کرد.

  ساعت هوشمند مورد استفاده این افراد نیز وظایف جدید و تغییراتی که باید در جریانش قرار گیرند را به آنها گوشزد خواهد کرد.

  این شرکت تولید کننده قطعات الکترونیکی اعلام داشته که آغاز به کار آزمایشی این پروژه به آن کمک می کند تا عملکرد پوشیدنی های خود و همچنین تأثیر آنها در اجرای فرایندهای مختلف کاری در دراز مدت را مورد ارزیابی قرار دهد.

  فیل ماهر مدیر عملیات های ویرجین آتلانتیک در این رابطه اظهار داشته:

  از اینکه نوآوری اخیر سونی در جهت ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتریان مان به کار گرفته شده به خود می بالیم و خوشحالیم که می توانیم ببینیم فناوری های جدید چگونه می توانند ما را در انجام عملیات های کلیدی یاری خواهند داد. با این کار قادر خواهیم بود که دسترسی آنی به اطلاعات مورد نیاز کارکنان خود را برایشان فراهم نماییم و به آنها کمک کنیم که به شیوه موثرتریبه ایفای نقش در مشاغل خود بپردازند.

  امید می رود که با اجرایی شدن طرح یاد شده، این عینک ها اهمیت بیشتری برای سونی پیدا کرده و لااقل ظاهرشان را مورد بازنگری قرار دهد.

  برچسب ها :

  نظرات