آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11635
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  راه اندازی سامانه ارتباط الکترونیکی پلیس با قوه قضائیه

  آوای شمال/ سردار تقی مهری در دهمین نشست تخصصی فرماندهان و روسای پلیس پیشگیری که عصر امروز با حضوردادستان کل کشور و فرمانده ناجا برگزار شد درباره ارتباط الکترونیکی برای رسیدگی به پرونده های قضایی و رونمایی از سایت دیجیتال ارتباط دادسراها و کلانتری ها گفت: از حدود دو سال پیش میان بخش فناوری ارتباطات […]

  آوای شمال/ سردار تقی مهری در دهمین نشست تخصصی فرماندهان و روسای پلیس پیشگیری که عصر امروز با حضوردادستان کل کشور و فرمانده ناجا برگزار شد درباره ارتباط الکترونیکی برای رسیدگی به پرونده های قضایی و رونمایی از سایت دیجیتال ارتباط دادسراها و کلانتری ها گفت: از حدود دو سال پیش میان بخش فناوری ارتباطات قوه قضائیه و نیروی انتظامی درباره ایجاد این سامانه الکترونیکی فعالیت های خوبی برقرار شده بود.

  وی گفت: این طرح به صورت پایلوت در تهران بزرگ و فی مابین مجتمع قضایی خارک و سرکلانتری سوم فاتب از نظر اجرایی و به صورت آزمایشی کلید خورد که در طول انجام طرح به صورت آزمایشی موانع موجود رفع و اجرایی شدن آن در سراسر کشور عملی شد.

  سردار مهری با اعلام اینکه امروز این طرح در سراسر کشور ارتباط بین ۱۵۰ کلانتری و مراجع قضایی را به صورت آنلاین برقرار می کند افزود: پس از رونمایی از این ارتباط الکترونیکی رسما بین کلانتری های ناجا و مراکز قضایی و دادسراها شاهد برقراری ارتباط آنلاین و الکترونیک هستیم و امیدواریم با گسترش اجرای این طرح در سراسر کشور بتوانیم خدمات بهتری در حوزه امورات جاری کلانتری ها و پرونده های قضایی به مردم ارائه دهیم.

  وی با تاکید بر اینکه یکی از مزیت های مهم این ارتباط، ارتقاء رضایتمندی در بین شهروندان سرعت عمل در رسیدگی به پرونده های قضایی و ارتباط سریع دستگاه قضا با کلانتری ها است افزود:  دستورات بین مراجع قضایی و کلانتری ها برای پیگیری پرونده ها با امنیت کامل در این سامانه پیگیری و رصد می شود.

  وی گفت: ما می توانیم از طریق پیگیری سیستمی و سامانه ای که در اختیار نیروی انتظامی و قوه قضائیه وجود دارد رسیدگی به پرونده ها را به صورت کامل رصد و پیگیری  کنیم.

  رئیس پلیس پشگیری نیروی انتظامی ابراز امیدواری کرد با آغاز بکار این سامانه تحول بزرگی در ارتباط با فعالیت نیروی انتظامی و رسیدگی به پرونده ها در قوه قضائیه صورت گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات