آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان
 •   

  تفاهم‌نامه اوقاف مازندران و منابع طبیعی برای رفع زمین‌های بلاتکلیف

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نهمین جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت ثبت موقوفات، اظهار داشت: اخذ سند مالکیت ارزشمندترین کار برای اثبات مالکیت موقوفات است و صدور سند مالکیت بزرگترین سد در مقابله با موقوفه‌خواری و موقوفه‌دزدی است. مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نهمین جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت ثبت موقوفات، اظهار داشت: اخذ سند مالکیت ارزشمندترین کار برای اثبات مالکیت موقوفات است و صدور سند مالکیت بزرگترین سد در مقابله با موقوفه‌خواری و موقوفه‌دزدی است.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ثواب و پاداش وقف نمودن را بسیار ارزشمند و بالا توصیف کرد و ابراز داشت: کسانی که برای حفظ و تثبیت موقوفات کمک می‌کنند، قطعا مصداق بارز محبت به اهل بیت (ع) و قرآن است و این مهم‌ترین خدمت به موقوفات است.

  علیزاده صدور سند مالکیت موقوفات را محافظت نرم از موقوفات دانست و اظهار داشت: ثبت اسناد و املاک با نهایت همکاری و تعامل و با تلاش همکاران و مدیران اوقاف شهرستان‌ها، ۲۰۳ موقوفه با مساحت بیش از یک‌هزار و ۷۳۰ هکتار دارای سند مالکیت شد.

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار آوای شمال مبنی بر سردرگمی مردم در اختلاف بین اداره منابع طبیعی و اوقاف برای تعیین تکلیف زمین‌های بلاتکلیف، خاطرنشان کرد: اخیرا تفاهم‌نامه‌ای بین منابع طبیعی و اوقاف به امضا رسیده و تکلیف زمین‌های دچار مشکل در ادارات شهرستان‌ها مشخص می‌شود.

  علیزاده بیان کرد: در صورتی که مشکل در شهرستان‌ها حل نشود، از طریق ادارات کل و یا سازمان‌های مربوطه در کشور موضوع مطرح و مشکل رفع می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات