آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11595
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید

  آوای شمال/ ساعت ۱۸:۳۰ روز ۲۹ فروردین سال ۸۶ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره تیراندازی در منطقه چرمشهر به کلانتری ۱۷۶ حسن آباد اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص می شود که جوانی به نام امیر ( ۲۴ساله ) براثر اصابت […]

  آوای شمال/ ساعت ۱۸:۳۰ روز ۲۹ فروردین سال ۸۶ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره تیراندازی در منطقه چرمشهر به کلانتری ۱۷۶ حسن آباد اعلام شد.

  با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص می شود که جوانی به نام امیر ( ۲۴ساله ) براثر اصابت گلوله شلیک شده از اسلحه شکاری مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت نموده است.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور شعبه ۱۰۱ جزایی دادگاه عمومی بخش فشافویه، پرونده در اختیار اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  با آغاز رسیدگی به پرونده و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه نزاع و درگیری منجر به فوت مقتول، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که نزاع و درگیری به خاطر ورود چندین رأس گوسفند متعلق به مقتول به داخل یک زمین زراعی و اعتراض صاحب زمین آغاز شده است.

  بلافاصله صاحب زمین زراعی بنام نوشاد ( ۴۰  ساله ) دستگیر و در اعترافات خود عنوان می نماید که در نزاع و درگیری حضور داشته اما ارتکاب جنایت توسط کارگرش بنام “حاتم” صورت گرفته است.

  “نوشاد” در اظهاراتش، در خصوص نحوه مرگ مقتول به کاراگاهان گفت: به همراه حاتم در داخل مزرعه در حال کشاورزی بودیم که ناگهان چندین رأس گوسفند وارد مزرعه شد و در همین زمان نیز مقتول وارد زمین کشاورزی شد.

  به همراه حاتم برای بیروی کردن گوسفندان به سمت آنها رفتیم که همین موضوع باعث آغاز درگیری ما با مقتول شد؛ ناگهان حاتم با اسلحه شکاری همراه خود که آنرا برای حفاظت از حیوانات وحشی همیشه همراه خود داشت، به سمت مقتول شلیک کرد و پس از زمین افتادن مقتول، حاتم نیز از محل متواری شد و از آن‌زمان هیچ خبری از وی ندارم.

  با شناسایی متهم اصلی پرونده بنام حاتم ( متولد ۱۳۶۴ )، کارآگاهان اداره دهم در همان زمان ارتکاب جنایت به محل سکونت متهم در شهر ورامین مراجعه اما در تحقیقات مشخص می شود که وی پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

  مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و به دستور مقام قضایی، دستور انتشار تصویر متهم متواری پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است.

  لذا از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۵۱۰ و ۵۱۰۵۵۴۲۸ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

  برچسب ها :

  نظرات