آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11518
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  تشییع پیکر پاک شهدای گمنام ۲۱ و ۲۳ ساله در سرخ رود محمودآباد

  آوای شمال/ سید احمد هاشمی در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال از تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام، از شهدای دوران دفاع مقدس در ایام فاطمیه خبر داد. وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص شهدا و خانواده های گرانقدر آنان اظهار کرد: همه کسانی که در جنگ تحمیلی هشت ساله، […]

  آوای شمال/ سید احمد هاشمی در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال از تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام، از شهدای دوران دفاع مقدس در ایام فاطمیه خبر داد.

  وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص شهدا و خانواده های گرانقدر آنان اظهار کرد: همه کسانی که در جنگ تحمیلی هشت ساله، چه با حضور خود یا فرزندان و عزیزانشان، حضور و فعالیتی داشته اند، مخصوصا خانواده شهیدان عزیز و جانبازان و اسیران گرامی، باید بدانند که در امتحانی بزرگ شرکت کرده و در آن سربلند بیرون آمده اند.

  وی افزود: شهادت یک هدیه ای است از طرف خداوند تبارک و تعالی به آن کسانی که لایق هستند، تعلق می گیرد.

  هاشمی با بیان اینکه این دو شهید گرانقدر ۲۱ و ۲۳ ساله هستند افزود: عمده شهدای ما در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس از جوانان بوده اند که این نشان دهنده این مهم است که جوانان غیور ایران هیچوقت اجازه تجاوز دشمنان به این مرز و بوم را نمی دهند.

  وی خاطرنشان کرد: مراسم وداع با این دو شهید گمنام شب شنبه ۱۶ اسفند ماه سال جاری پس از نماز مغرب و عشا در مهدیه سرخ رود برگزار می شود.

  همچنین افزود: ساعت ۹:۳۰ صبح روز یکشنبه ۱۷ اسفند مراسم تشییع پیکر پاک این دو شهید از مهدیه سرخ رود به سمت پارک وزرا محله خواهد بود.

  بخشدار سرخ رود در پایان با دعوت از مسئولان و مردم شهید پرور شهرستان محمودآباد و شهرهای همجوار تاکید کرد: انتظار می رود تا مردم و مسئولان عزیز با شکوه هرچه تمام تر در این شب که تعلق به شهدا دارد شرکت کنند چرا که همه ما در این شب میهمان شهدا هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات