آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11507
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  تیم فوتبال دریای حرب ده محمودآباد به سوپرلیگ استان راه یافت

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال تیم فوتبال دریای حرب ده محمودآباد پس از طی دیدارهای پیاپی در لیگ دسته یک مازندران جواز حضور در سوپر لیگ استان را کسب کرد. وحید مهدوی سرمربی جوان و نام آشنای محمودآباد در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: تیم دریای حرب ده در سال […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال تیم فوتبال دریای حرب ده محمودآباد پس از طی دیدارهای پیاپی در لیگ دسته یک مازندران جواز حضور در سوپر لیگ استان را کسب کرد.

  وحید مهدوی سرمربی جوان و نام آشنای محمودآباد در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: تیم دریای حرب ده در سال ۸۸ قهرمان لیگ دوم شهرستان شد که پس از ۵ سال تلاش توانست به سوپرلیگ مازندران راه پیدا کند.

  وی با بیان اینکه همه تیم های شرکت کننده در لیگ دسته یک استان با آمادگی کامل و با هدف قهرمانی آمده بودند افزود: ۱۴ تیم در این لیگ حضور داشتند که بازی ها بصورت بسیار فشرده برگزار شد.

  مهدوی خاطرنشان کرد: شهرستان محمودآباد در گذشته نیز فوتبالیست های بسیار خوبی همچون یحیی گل محمدی، رضا مسلم زاده و حامی محمدزاده را در کارنامه فوتبالی خود دارد که با توجه به استعداد درخشان جوانان این شهرستان انتظار می رود تا مسئولان نگاه ویژه ای به فوتبال محمودآباد داشته باشند.

  این پیشکسوت فوتبال محمودآبادی در پاسخ به سوال خبرنگار آوای شمال مبنی بر اینکه آیا از حمایت های مالی برخوردار هستید عنوان کرد: خوشبختانه دهیاری روستای حرب ده محمودآباد در این زمینه پشتیبان ما بوده است.

  وی افزود: تیم فوتبال دریای حرب ده با تلاش چندساله خود نشان داده که از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است که البته با توجه به مسیر پیش رو نیاز حمایت های مالی از سوی مسئولان شهرستان به شدت احساس می شود.

  وحید مهدوی در پایان از سعید دلخاک به عنوان یکی از حامیان اصلی این تیم یاد کرد.

  برچسب ها :

  نظرات