آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11483
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  آغاز جنگ تمام عیار بین پولدارها برای تصاحب پرسپولیس/ هدایتی رودرروی گلرخسار

  آوای شمال/ اتفاق مهمی که در پشت پرده باشگاه پرسپولیس رخ داده، آنقدر جالب است که نمی‌توانیم به سادگی از کنارش عبور کنیم. یک چالش واقعی و یک جنگ تمام‌عیار بین پولدارها که مدعی تصاحب باشگاه پرسپولیس هستند. یک سو، حسین هدایتی ایستاده و سمت دیگر، فردی به نام گلرخسار. ماجرا را از اینجا شروع […]

  آوای شمال/ اتفاق مهمی که در پشت پرده باشگاه پرسپولیس رخ داده، آنقدر جالب است که نمی‌توانیم به سادگی از کنارش عبور کنیم. یک چالش واقعی و یک جنگ تمام‌عیار بین پولدارها که مدعی تصاحب باشگاه پرسپولیس هستند. یک سو، حسین هدایتی ایستاده و سمت دیگر، فردی به نام گلرخسار.

  ماجرا را از اینجا شروع کنیم که وقتی حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل باشگاه شد، جدا از اقدامات عجیبی که داشت، به یک‌باره با اسپانسر باشگاه قطع ارتباط کرد. لغو یک طرفه قرارداد باعث شد شرکت بهنام پیشروی کیش دست به شکایت زده و در نهایت وکیل آنها، سیاسی را روانه زندان کند.

  زندانی شدن سیاسی البته گفته می‌شود دلایل دیگری هم داشته اما این‌طور عنوان شد که به خاطر شکایت حقوقی اسپانسر پرسپولیس، سیاسی را به زندان انداختند.

  پس از جدایی سیاسی، مدیران دیگری آمدند و رفتند از جمله علی‌اکبر طاهری که به شدت مدیری محافظه‌کار بود و هرگز با هیچ خبرنگاری مواجه نشد.

  درباره طاهری می‌گفتند چون چیزی از فوتبال نمی‌داند، این طور رفتار می‌کند اما با این حال، طاهری کوشید برای کسب درآمد، به سراغ اسپانسرها برود. هیچ اسپانسری قبول نکرد با باشگاه همکاری کند چون این نگرانی وجود داشت که اسپانسر اصلی باشگاه همچنان بهنام پیشروی کیش باشد.

  در همان زمان، زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت مسئولان بهنام پیشرو که نام گلرخسار را پشت‌سر خود می‌دیدند به باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شد. قرار بود حتی برای لیگ قهرمانان آسیا، نام این شرکت به عنوان اسپانسر، روی پیراهن پرسپولیس برود که این‌طور نشد. با این حال، دو عضو هیأت‌مدیره به دنبال گرم کردن این روابط بودند.

  وقتی محمدحسین نژادفلاح به عنوان مدیر همه‌کاره پرسپولیس، وارد باشگاه شد، بازی تغییر کرد. نژادفلاح به علت رفاقت صمیمانه با هدایتی، از او خواست به پرسپولیس نزدیک شود.

  هدایتی که دنبال این فرصت بود، فوراً دست به جیب شد و چند پاداش مفید و مؤثر به پرسپولیسی‌ها داد. او حتی یک فروند هواپیما را برای سرخپوشان از شرکتی به نام نسیم بهشت، چارتر کرد و وعده داد باشگاه را با قیمتی منطقی از سازمان خصوصی‌سازی و از طریق مزایده خریداری کند.

  این اتفاقات در حالی رخ داد که گلرخسار، اسپانسر قانونی پرسپولیس که در اوایل فصل حدود ۱۳ میلیارد برای باشگاه هزینه کرده بود، همچنان به دنبال بازگشت شرکتش روی پیراهن پرسپولیس بود.

  او باور نمی‌کرد چنین اتفاقاتی در حال وقوع باشد و هدایتی به دنبال پرسپولیس برود آن‌هم در شرایطی که شرکت بهنام پیشروی کیش تنها یک گام با رسیدن دوباره به پرسپولیس فاصله داشت.

  حالا دعوای طرفین بالا گرفته و آنها به جنگ پشت پرده مشغولند. اینکه چه کسی برنده می‌شود و اصولاً برنده این جنگ، چه چیزی به ‌دست می‌آورد مشخص نیست ولی از پیغام‌هایی که برای یکدیگر می‌فرستند می‌توان فهمید هدایتی و گلرخسار چقدر از دست هم عصبانی هستند!

  برچسب ها :

  نظرات