آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ , Saturday 24 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 114634
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  انتشار متن نامه «ابومهدی المهندس» برای «آیت‌الله سیستانی» برای اولین بار

  سازمان «الحشد الشعبی» عراق متن نامه شهید «ابومهدی المهندس» برای آیت‌الله سیستانی را به مناسبت سالروز صدور فتوای جهاد کفایی برای مقابله با داعش منتشر کرد.

  انتشار متن نامه «ابومهدی المهندس» برای «آیت‌الله سیستانی» برای اولین بار

  آوای شمال/ وب‌سایت «الحشد الشعبی» عراق برای اولین بار و به مناسبت سالروز فتوای جهاد کفایی آیت‌الله سیستانی برای مقابله با داعش، متن نامه شهید «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده الحشدالشعبی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

  حضرت آیت‌الله سید علی سیستانی الحسینی

  با شما در به دست گرفتن سلاح و جهاد  و مشارکت در این پیشروی جهادی حسینی و مقدس پیمان می‌بندیم و جان و هر آنچه که در اختیار داریم برای توقف این تهاجم ظالمانه یزیدی-زیدی-تکفیری و دفاع از مقدسات و حرم ائمه  (امام) علی  (ع) ، (امام) کاظم (ع) ، (امام) جواد (ع) ،(امام)  هادی  (ع) و (امام) حسن عسکری  (ع) و حضرت عباس (ع) و نیز دفاع از آبرو و عراقمان و جمیع مظلومان به کار خواهیم بست.

  هزاران مجاهد آگاه به فنون جنگ ندای شما را لبیک گفته‌اند، کسانی که میدان‌های جنگ علیه ظالمان، تکفیری‌ها و بعثی‌ها آنها را خوب می‌شناسند. این مجاهدان امروز در جبهه‌های حق علیه باطل مدیریت و سازماندهی این موج خروشان از مجاهدان که در لبیک به فتوای شما به سمت جبهه جهاد می‌روند، مشارکت دارند و به حمایت و کمک نیروهای مسلح ما شتافته‌اند که قهرمانانه در بیشتر از یک جبهه علیه این دشمن ظالم در حال جنگ هستند.

  آقای ما مطمئن باشید که در  کمین آنها هستیم و به آنها اجازه عبور جز بر روی اجسادمان را نخواهیم داد.

  و پیروزی جز برای خدای عزیز و حکیم نیست.

  برچسب ها :

  نظرات