آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11432
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تخریب مجلس توسط افرادی همچون “هاشمی” راه را برای دیگران باز می کند/جبهه تخریب علیه مجلس مدتی است کارش را شروع کرده

  آوای شمال/ محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی و توهین وی به مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس همیشه در آخرین سال از هر دوره مجلس شورای […]

  آوای شمال/ محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در خصوص اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی و توهین وی به مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس همیشه در آخرین سال از هر دوره مجلس شورای اسلامی شاهد چنین توهین هایی از سوی جبهه تخریب علیه مجلس هستند.

  وی همچنین گفت: این افراد و تیم حامی آنها به دنبال در دست گرفتن مجلس هستند و تخریب های خود را مدتی است که شروع کرده اند و نباید به مجلس که طبق فرموده امام خمینی (ره) در رأس امور است توسط این افراد توهین شود.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اذعان داشت: توقع ما به طور متقابل از همکاران خود در مجلس هم بوده که مبادا صحبتی کنند که خدایی ناکرده مجلس و عملکرد آن را زیر سوال ببرد؛ ولی از عقلا و کسانی که در این نظام مسئولیت‌هایی دارند انتظار نداریم که مجلس را بدون هیچ دلیلی زیر سوال برده و به آن توهین کنند.

  آصفری در ادامه گفت: اگر واقعا کسی در مجلس شورای اسلامی موردی را به صورت خلاف واقع مطرح کرده است، پیگیری آن سخت نبوده و بهتر است افراد به جای توهین و زیر سوال بردن همه مجلس، از طریق قانونی اقدام کرده تا موضووع مشخص شود.

  وی همچنین اذعان داشت: بهتر است به جای به کار بردن ادبیات تخریبی درباره مجلس اگر آنطور که ادعا می شود، مواردی وجود دارد، آن را از طریق مجاری قانونی پیگیری کرده تا اگر شبهه‌ای وجود دارد برطرف شده و همه نمایندگان مجلس تخریب نشوند.

  نماینده مردم اراک در مجلس ضمن بیان این موضوع که از همکاران توقع داریم که به طور احتمالی مسائلی را مطرح نکنند که با واقعیت فاصله داشته باشد، اظهار داشت: از کسانی که در نظام مسئولیت دارند انتظار نداریم که برخلاف آشنایی کاملشان با قوانین کشور بدون سند و مدرک اقدام به اشاعه چنین صحبت‌های بی اساسی درباره مجلس کنند.

  آصفری در پایان تصریح کرد: شروع چنین حرکاتی از سوی شخصیت های نظیر آقای هاشمی این اجازه را به دیگران می دهد که بدون ذکر سند یا دلیلی و خارج از مجاری قانونی کل مجلس را زیر سوال ببرند؛ که باید از این رفتار ها پرهیز شده و شأن و جایگاه مجلس حفظ شود.

  برچسب ها :

  نظرات