آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11395
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سفر رییس مجلس به استان مازندران برای مردم پر برکت بود

  آوای شمال/ دکتر علی لاریجانی اواخر هفته گذشته و در سفری یک روزه به استان مازندران در جمع مردم محمود آباد و عباس آباد حضور یافت و در مراسم بزرگداشت شهدای این شهرستانها به سخنرانی پرداخت. نمایندگان این استان معتقدند که حضور رییس مجلس شورای اسلامی در استان مازندران برکاتی را برای مردم این مناطق […]

  آوای شمال/ دکتر علی لاریجانی اواخر هفته گذشته و در سفری یک روزه به استان مازندران در جمع مردم محمود آباد و عباس آباد حضور یافت و در مراسم بزرگداشت شهدای این شهرستانها به سخنرانی پرداخت. نمایندگان این استان معتقدند که حضور رییس مجلس شورای اسلامی در استان مازندران برکاتی را برای مردم این مناطق به همراه خواهد داشت و ثمره آن را بزودی خواهند دید.

  اعتماد به نظام با سفرهای استانی مسئولین

  در همین ارتباط عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دستاوردهای سفر دکتر لاریجانی به استان مازندران گفت: رییس مجلس شورای اسلامی در سفر یکروزه خود به استان مازندران، با حضور در شهرستان محمود آباد، در مراسم یادواره شهدای این شهرستان شرکت کرد.

  نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از خواسته های مردم محمود آباد توسعه فرودگاه محمود آباد بوده و در سفرهای قبلی رییس مجلس، این موضوع پیگیری شد، اکنون نیز دکتر لاریجانی دستور پیگیری هرچه سریعتر این موضوع را دادند.

  وی تصریح کرد: به هر حال باید توجه داشت که دکتر لاریجانی به عنوان رییس خانه ملت، از جایگاه ویژه ای در نظام برخوردار بوده و حضور ایشان در مراسم های مردمی قطعا باعث اعتماد بیشتر مردم به مسئولین می شود.

  سفر رییس مجلس به مازندران برای مردم پر برکت بود

  عزت الله یوسفیان ملا نیز در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، سفر دکتر لاریجانی به این استان را پر برکت عنوان کرد و گفت: بررسی مشکلات منطقه از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی باعث تسریع در رفع آنها شده و به همین دلیل سفر دکتر لاریجانی به این استان برکاتی را به همراه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: مردم استان مازندران استقبال خوبی از حضور دکتر لاریجانی در مراسم یادواره شهدا کردند و این حضورها کاملا مثبت ارزیابی می شود.

  همچنین حضور دکتر لاریجانی خروجی های با برکتی را خواهد داشت که مردم منطقه بزودی متوجه آنها خواهند شد.

  حضور رییس نهاد قانون گذاری باعث شد تا شاهد گردهمایی جمع کثیری از مسئولین استانی و کشوری در استان مازندران باشیم که این موضوع حائز اهمیت به شمار می رود.

  برچسب ها :

  نظرات