آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ , Wednesday 21 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113820
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  مشترکان توانمند مالی آب‌بهای خودشان را پرداخت کنند

  مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: برای تداوم خدمت رسانی در حوزه تامین آب شرب مشترکان توانمند مالی هزینه آب‌بهای خودشان را پرداخت کنند.

  آوای شمال/به نقل از  روابط عمومی آب و فاضلاب شهری مازندران، مجید عبدالهی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تامین آب شرب در دوران شیوع کرونا در مازندران، اظهار کرد:  تامین و توزیع آب شرب سالم و پایدار که این روزها مهمترین نیاز مبارزه با ویروس کروناست را در دستور کار داریم.

  وی خاطرنشان کرد: همکاران ما در بخش‌های مختلف اتفاقات، فنی، آزمایشگاه در شهرها ، روستاها و در مناطق صعب العبور بی‌وقفه حضوری فعال دارند تا آب شرب سالم در اختیار مشترکان قرار گیرد.

  مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران بیان کرد:  آب وفاضلاب استان مازندران، شرکتی غیر دولتی است که برای خدمات رسانی به ویژه در شرایط کنونی انتشار ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به تعامل و همکاری هم استانی های عزیز در پرداخت به موقع آب بها نیاز دارد.

  وی یادآور شد: برای تامین  و  توزیع آب و نیز اجرای طرح‌های فاضلاب در راستای ارتقای بهداشت و سلامت عمومی نیاز به همراهی مشترکان داریم.

  عبداللهی ادامه داد:  بودجه عمومی اختصاص یافته به این شرکت‌ها، رقم قابل توجهی نیست بنابراین منابع مالی مورد نیاز  برای تامین آب از محل پرداخت قبوض تامین می‌شود که کمبود منابع مالی می تواند باعث اختلال در امر خدمت رسانی و توسعه طرحهای آبرسانی شود.

  وی بیان کرد: با مشترکانی که در حال حاضر از شرایط مالی لازم در پرداخت قبض آب برخوردار نیستند، مدارا می‌کنیم اما  از مشترکانی که توانایی مالی در پرداخت قبض آب دارند انتظار می‌رود در اسرع وقت نسبت به پرداخت هزینه آب‌بها اقدام کنند تا کارکنان این مجموعه بتوانند  به وظیفه آبرسانی خود به درستی عمل کنند.

  برچسب ها :

  نظرات