آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ , Saturday 24 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 113717
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ فروردین, ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  دستگیری ۴ سارق منزل عابدزاده در کلاردشت/ ادعای دروازه‌بان اسبق رد شد

  رئیس کل دادگستری مازندران چهار سارق‌ و مالخر که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی در شهرستان کلاردشت کرده بودند، به همراه برخی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس‌آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به مصاحبه اخیر احمدرضا عابدزاده دروازه‌بان اسبق تیم ملی در گفت‌وگو با برخی از سایت‌ها و فضای مجازی در خصوص سرقت از منزل و مغازه خودش در شهرستان عباس‌آباد توسط برخی از سارقان سابقه‌دار و انتقاد از قوه قضاییه به جهت اعطای مرخصی به این سارقان، گفت: سوابق سارقان بررسی شد.

  وی افزود: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس‌آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخش‌نامه رئیس قوه قضاییه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبودند.

  اکبری تصریح کرد: چهار سارق‌ و مالخر که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی در شهرستان کلاردشت کرده بودند، به همراه برخی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس‌آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند.

  این مسؤول در خصوص سرقت از رستوران، خاطرنشان کرد: سارق در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته شده است.

  وی یادآور شد: دستگاه قضایی استان در جهت ارتقاء امنیت و حفظ حقوق مردم با همکاری نیروی انتظامی ، امنیتی و اجرایی و پیگیری دادستان‌ها اقدامات مؤثری داشتند.

  اکبری در پایان اعلام کرد: دادگستری استان با هرگونه شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی در این موارد برخورد قانونی خواهد داشت.

  برچسب ها :

  نظرات