آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1135
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان
 •   

  نیاز اعتبار یک هزار میلیاردی برای گرمایش استاندارد مدارس

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس گفت: این میزان اعتبار مورد نیاز به طور دقیق از سوی مسوولان سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور برآورد شده است که باید دولت در لایحه پیشنهادی بودجه هرسال برای تحقق این مهم درنظر بگیرد. وی اظهارداشت: هم اکنون حدود ۱۵۰ هزار […]

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس گفت: این میزان اعتبار مورد نیاز به طور دقیق از سوی مسوولان سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور برآورد شده است که باید دولت در لایحه پیشنهادی بودجه هرسال برای تحقق این مهم درنظر بگیرد.

  وی اظهارداشت: هم اکنون حدود ۱۵۰ هزار واحد آموزشی در کشور وجود دارد که باید از سوی مسوولان ذیربط نسبت به اصلاح ساختار و تجهیز آن به سامانه گرمایشی استاندارد اقدام شود.

  عضو کمیسیون مجلس تصریح کرد: هرچند دولت درسال گذشته اقدام به تجهیز تعدادی از مدارس به این سامانه از محل هزینه های انشعاب گاز، فروش سیگار و بودجه کرده بود اما به طور کامل این اعتبار طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی برای این بخش هزینه نشده است.

  فیاضی با اشاره به بروز حوادث متعدد در برخی از مدارس از جمله آتش سوزی در واحد آموزشی شین آباد پیرانشهر در سال ۹۱ و درپی آن سوختگی تعدادی از دانش آموزان تاکید کرد: که دولت برای شتاب بخشی در فرایند تجهیز این گونه مدارس نفت سوز به امکانات استاندارد باید عزم جدی تری داشته باشد.

  فیاضی ابراز امیدواری کرد که با دقت نظر بیشتر مسوولان به نحوی برنامه ریزی شود تا در لایحه پیشنهادی بودجه سال جاری اعتبارات قابل توجهی برای تحقق این مهم در نظرگرفته شود تا بزودی شاهد تجهیز تمامی مدارس به سامانه گرمایشی استاندارد در بیشتر استان های کشور باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات