آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11310
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سیمئونه: اتلتیکو مادرید به بازیکنانی همچون تورس نیاز دارد

  آوای شمال/ دیه‌گو سیمئونه در پی تساوی بدون گل شاگردانش در زمین سویا در هفته بیست‌و‌پنجم لالیگای اسپانیا با ابراز رضایت از کسب یک امتیاز خارج از خانه گفت: بازی پرتحرک و خیلی خوبی بود و هر ۲ تیم سخت‌کوشی خود را نشان دادند. هم اتلتیکو و هم سویا با ویژگی‌های خاص خود سعی در […]

  آوای شمال/ دیه‌گو سیمئونه در پی تساوی بدون گل شاگردانش در زمین سویا در هفته بیست‌و‌پنجم لالیگای اسپانیا با ابراز رضایت از کسب یک امتیاز خارج از خانه گفت: بازی پرتحرک و خیلی خوبی بود و هر ۲ تیم سخت‌کوشی خود را نشان دادند. هم اتلتیکو و هم سویا با ویژگی‌های خاص خود سعی در غلبه بر دیگری داشتند. در نیمه دوم با ۲ ضدحمله خطرناکی که روی دروازه سویا ترتیب دادیم می‌توانستیم نتیجه را به سود خود تغییر دهیم.

  وی افزود: به هر حال تلاش تمامی ۲۲ بازیکن داخل زمین را دوست داشتم و کسب یک امتیاز از تیمی همچون سویا خوب بود. از حالا هم به فکر بازی بعدی خود هستیم. پیش از این گفته بودم که سویا برای کسب سهمیه حضور در رقابت‌های اروپایی فصل آینده می‌جنگد و هنوز هم روی حرفم است.

  سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو در مورد حضور تأثیرگذار هافبک ۲۳ ساله تیمش که در دقیقه ۶۴ به جای گابی به بازی آمد، اظهار داشت: حضور کوکه باعث تقویت پاسکاری و کارهای ترکیبی ما شد. در ۱۵ دقیقه پایانی هم می‌شد دید که اتلتیکو هجومی‌تر شده و حتی می‌توانست نتیجه را به سود خود تغییر دهد.

  سیمئونه در پایان گفت: همیشه از تلاشی که تورس برای تیم انجام می‌دهد، راضی هستم. ما به بازیکنانی همچون فرناندو نیاز داریم که همیشه با شور و هیجان معمول خود بازی می‌کند. ما به بازیکنانی از این دست نیاز داریم که درک می‌کنند هیچ بازیکنی مهمتر از تیم یا مربی نیست.

  برچسب ها :

  نظرات