آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11290
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  باید تلاش کنیم با کمترین مشکل مسابقات برگزار شود

  آوای شمال/ جلسه هماهنگی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا در گروه C با حضور مسئولین و در محل روابط عمومی فدراسیون برگزار شد. در ابتدای این جلسه، دکتر اسدی – دبیرکل فدراسیون با اشاره به برگزاری این مسابقات در تهران گفت: از چهار کشور آسیا، میهمانانی به ایران می آیند و همه ما باید تلاش […]

  آوای شمال/ جلسه هماهنگی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا در گروه C با حضور مسئولین و در محل روابط عمومی فدراسیون برگزار شد.
  در ابتدای این جلسه، دکتر اسدی – دبیرکل فدراسیون با اشاره به برگزاری این مسابقات در تهران گفت: از چهار کشور آسیا، میهمانانی به ایران می آیند و همه ما باید تلاش کنیم تا این مسابقات با کمترین میزان مشکل برگزار شود. همه باید نگاهی ملی داشته باشیم و با این دید به برگزاری این مسابقات نگاه کنیم و کلیه تدابیر  را برای هر چه بهتر برگزار شدن آن از هم اکنون بیاندیشیم.
  وی در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر و با شروع سال ۹۴ همه چشم ها به تیم ملی زیر ۲۳ سال است که وارد عرصه سختی خواهد شد و باید بکوشیم این مسابقات به بهترین نحو برگزار شود و تیم ملی ایران با بهترین نتیجه مسابقات را به پایان ببرد.
  نشست هماهنگی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا در گروه C با حضور نمایندگان کمیته های برگزار کننده و استادیوم های آزادی و پاس قوامین برگزار شد و در مورد کلیه مسایل برگزاری این مسابقات بحث و تبادل نظر شد.
  این مسابقات به میزبانی ایران و در استادیوم های آزادی و پاس قوامین برگزار می شود و تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران با تیم های عربستان، نپال، افغانستان و فلسطین همگروه است. بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۰ گروه مقدماتی تشکیل شده و از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا میکند و از سایر تیم ها نیز ۵ تیم که بیشترین امتیاز را داشته باشد به همراه قطر میزبان به مرحله نهایی صعود خواهد کرد.
  برنامه مسابقات تیم ملی ایران به شرح زیر است:
  سوم فروردین : ایران – نپال ، ورزشگاه آزادی، ساعت ۱۷
  هفتم فروردین، ایران – فلسطین ، ورزشگاه آزادی ، ساعت ۱۷
  نهم فروردین، ایران – افغانستان ، ورزشگاه آزادی ، ساعت ۱۷
  یازدهم فروردین، ایران – عربستان، ورزشگاه آزادی ، ساعت۱۷

  برچسب ها :

  نظرات