آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11266
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سجادی: در خصوص دوشغله‌ها به وزارت نامه زده‌اند

  آوای شمال/ نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: مجامع عمومی فدراسیون‌ها برابر تقویمی که تعیین شده برگزار می‌شود و امروز هم در مجمع فدراسیون ناشنوایان گزارش عملکرد سال ۹۳ و همچنین بررسی تقویم سال آینده بحث و مورد تصویب قرار […]

  آوای شمال/ نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: مجامع عمومی فدراسیون‌ها برابر تقویمی که تعیین شده برگزار می‌شود و امروز هم در مجمع فدراسیون ناشنوایان گزارش عملکرد سال ۹۳ و همچنین بررسی تقویم سال آینده بحث و مورد تصویب قرار گرفت.

  وی در خصوص درخواست مسئولان فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان و هیأت‌های استانی مبنی بر تخصیص بودجه بیشتر به این فدراسیون با توجه به حجم بالای فعالیت‌های آن در مقابل سایر فدراسیون‌های ورزشی گفت: بودجه‌ای که برای ورزش در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار می‌گیرد محدود است و ناچاریم به شکلی عادلانه این بودجه را بین فدراسیون‌های ورزشی تقسیم کنیم. وظایف سازمان ورزش از گذشته تا به حال کمک به ورزش بوده و فدراسیون‌ها با تکیه بر توانمندی خود بر درآمدزایی اقدام کند. به عنوان مثال فدراسیون کشتی علاوه بر بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده حدود ۱۰ برابر بودجه‌اش از طریق جذب اسپانسر و حامیان مالی درآمدزایی داشته است. با توجه به تصویب مجلس شورای اسلامی کل بودجه وزارت ورزش برای سال آینده ۱۴ درصد افزایش داشته است که این بیانگر محدودیت‌های ما در زمینه مالی است.

  سجادی در خصوص گلایه برخی ورزشکاران ناشنوا از تبعیض در پرداخت جوایز بین ورزشکاران ناشنوا و سایر ورزشکاران گفت: از رشته‌های ورشی معلولین به خصوص ناشنوایان حمایت ویژه‌ای داریم چرا که به خوبی از مشکلات آنها آگاهی داریم و به دنبال آن هستیم فضایی را ایجاد کنیم تا بیشتر به سمت ورزش پیش برود.

  وی در خصوص اینکه حسین رضازاده عنوان کرده است اگر عضویت در شورای شهر شغل محسوب می‌شود، نمایندگی در مجلس هم شغل است و هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی هم اکنون دوشغله محسوب می‌شود و حضور وی مانع انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری ندارد پس نگاه به قانون متفاوت است،‌گفت: قانون تصریح دارد عضویت در شورای شهر شغل محسوب می‌شود و رضازاده هم اگر می‌خواهد در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری شرکت کند باید از شورای شهر استعفا دهد در این خصوص سازمان‌های نظارتی در هفته‌های اخیر تصریح و تاکید کردند و همچنین نامه‌ای برای وزیر ورزش و جوانان مبنی بر ممنوعیت حضور دوشغله‌ها در مجامع ارسال شده است که حضور این افراد در قطب‌های ریاست، نائب‌رئیسی و دبیری فدراسیون‌های ورزشی ممنوع است.

  معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درپاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته می‌شود ممکن است انتخابات فدراسیون ووشو به خاطر مخالفت برخی منتقدین به زمان دیگری موکول شود، تصریح کرد: انتخابات این فدراسیون در زمان اعلام شده برگزار خواهد شد و به تعویق نخواهد افتاد.

  برچسب ها :

  نظرات