آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112392
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  مفید: ادامه سریال «سرگذشت» سال آینده پخش می‌شود

  تهیه کننده سریال «سرگذشت» گفت: پخش این تا ۱۰ بهمن و در قالب ۱۵ قسمت ابتدایی به پایان می‌رسد و ادامه آن که حدود ۲۰ قسمت نیز هست، سال آینده از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  مفید: ادامه سریال «سرگذشت» سال آینده پخش می‌شود

  آوای شمال/ «بهروز مفید» تهیه کننده سریال «سرگذشت» درباره پخش این سریال گفت: همانطور که شاهد بودید فصل اول این سریال اپیزودیک توسط سید جمال سید حاتمی و حسین قناعت سال ۹۶ روز آنتن رفت.

  وی ادامه داد: بعد از استقبال مخاطبان از این سریال بر آن شدیم تا فصل دوم آن را با حفظ ساختار و کمی تغییر در محتوا و فاصله گرفتن از فضای دادگاه بروی آنتن ببریم.

  این تهیه کننده با اشاره به دو بخش شدن این سریال در پخش نیز بیان داشت: پخش سریال «سرگذشت» که این شب‌ها از شبکه یک سیما بروی آنتن می‌رود، تا پایان این هفته و در تاریخ ۱۰ بهمن و در قالب ۱۵ قسمت ابتدایی به پایان می‌رسد و ادامه آن که حدود ۲۰ قسمت نیز هست، سال آینده از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

  این تهیه کننده همچنین افزود: طرح سرگذشت در  ابتدا ۴۰ قسمتی بود اما خب بنا به دلیل‌هایی مجبور شدیم آن را به ۳۵ قسمت کاهش دهیم و هیچ یک از اپیزودهایمان را حتی دو قسمتی هم نرفتیم و همه اپیزودها تنها یک قسمت هستند. در حالیکه همه سریال‌های اپیزودی تلویزیون در هر اپیزود دو یا سه قسمت دارند. البته این مزیت را هم دارد که مخاطب یک قسمت را شروع به دیدن می‌کند و در پایان همان قسمت به جمع بندی می‌رسد.
  وی درباره دلیل این موضوع نیز گفت: دلیلی که برایمان آوردند این بود که سریال شما اپیزودی است و اینطور نیست که قصه‌های دنباله‌دار و به هم متصل داشته باشد. به همین خاطر می‌توانیم ادامه آن را در سال آینده بدون پیش زمینه ذهنی برای مخاطبان پخش کنیم.

  در قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و تعداد قسمت و بازیگران آن از «محکومین ۱» بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. موضوع محوری در «محکومین» مجازات جایگزین بود، اما فصل دوم این مجموعه به طلاق اختصاص دارد و در این فصل سیما تیرانداز، رابعه مدنی، شهره لرستانی و … بازی می‌کنند.

  نازنین فراهانی، مریم کاظمی، مزدک رستمی، بیژن بنفشه خواه، حسین محب اهری، نگار عابدی، محمد شیری، علیرضا جعفری، نادر فلاح، حسین سلیمانی، مریم بوبانی، علیرضا استادی، معصومه قاسمی پور، بهراد خرازی، مهری آل اقا، محمود جعفری، افسانه ناصری، جمشید صفری، ژاکلین آواره و … از بازیگران این سریال اپیزودیک هستند.

   در «محکومین» که سال ۹۶ از شبکه یک سیما پخش شد،  لیلا زارع بازیگر ثابت بود و در هر اپیزود با توجه به فیلمنامه، بازیگران جدیدی ایفای نقش می‌کردند. مسعود کرامتی، تینو صالحی، حسین مهری، علی شادمان، محمد حاتمی، مسعود کرامتی، بهادر مالکی، شیدا خلیق، سوگل قلاتیان، افسانه تهرانچی، پریسا راد، مسعود میرطاهری، امین میری،‌ آشا محرابی، سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی‌پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت ،شبنم قلی‌خانی، ملیکا شریفی نیا، بیژن بنفشه خواه، جعفر دهقان، علیرام نورائی  و … نیز در اپیزودهای دیگر این سریال حضور داشتند.

  ۲۲ قسمت از سریال اپیزودیک محکومین توسط سیدجمال سید حاتمی و ۸ قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شد.

  برچسب ها :

  نظرات