آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11229
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حمله شدید خداداد عزیزی به بازیکن استقلال و افشین قطبی

  آوای شمال/ مثل همیشه تند و تیز درباره اتفاقات فوتبال ایران اظهارنظر می‌کند. خداداد عزیزی که تعصب زیادی روی نام ایران دارد و هر کسی درباره ایران حرف نامربوطی بزند این خداداد عزیزی است که تمام قد مقابل او می‌ایستد. خداداد عزیزی در گفت‌وگو با روزنامه گل در خصوص پرسپولیس و جاسم کرار به صحبت […]

  آوای شمال/ مثل همیشه تند و تیز درباره اتفاقات فوتبال ایران اظهارنظر می‌کند. خداداد عزیزی که تعصب زیادی روی نام ایران دارد و هر کسی درباره ایران حرف نامربوطی بزند این خداداد عزیزی است که تمام قد مقابل او می‌ایستد. خداداد عزیزی در گفت‌وگو با روزنامه گل در خصوص پرسپولیس و جاسم کرار به صحبت پرداخت.

  دیدار پرسپولیس برابر لخویا را چطور دیدید؟

  لخویا خیلی پشمک بود. آنها واقعا ضعیف بودند و چیزی برای گفتن نداشتند. اگر لخویا جزو تیم‌های برتر لیگ قطر است باید فاتحه لیگ این کشور را خواند.

  اما برخی‌ها معتقدند پرسپولیس مانند دهه ۶۰ بازی کرد؟

  من فکر می‌کنم تیم قطری ضعیف بود وگرنه با ۴۵ دقیقه بازی که نمی‌شود گفت پرسپولیس برگشته به دهه ۶۰؛ منظورم زیر سوال بردن پرسپولیس نیست بلکه آنها با ۴۵ دقیقه فشار به ۳ گل رسیدند و نمی‌شود گفت این پرسپولیس دهه شصتی بازی کرد. شما شماره ۲ لخویا را دیدید؟ به خدا فکر کنم از توی جوب پیدایش کرده بودند.

  فکر می‌کنید درخشان پرسپولیس را متحول کرده است؟

  من دوست ندارم درباره درخشان اظهار نظر کنم. او پیشکسوت من است و ترجیح می‌دهم حرفی نزنم اما به‌طور کلی می‌گویم اگر پرسپولیس بد هم باشد ربطی به درخشان ندارد. پرسپولیس نفر ندارد و تقصیر درخشان هم نیست حالا چه او باشد یا بروند مورینیو را بیاورند فرقی ندارد، این تیم بازیکن ندارد.

  اما قبل از برد برابر لخویا نژادفلاح برای پرسپولیس گزینه‌هایی چون دنیزلی را مطرح کرده بود، شما به‌عنوان کسی که با دنیزلی کار کرده‌اید فکر می‌کنید او می‌تواند پرسپولیس را متحول کند؟

  اگر دنیزلی خوب بود چرا در ترکیه تیم ندارد. ماشا‌ا… دلال‌ها در ایران قوی هستند و سریع آدم‌های بیکار را پیدا می‌کنند. این مربیان دلال پسند می‌روند و دو سال دیگر دوباره برمی‌گردند و کلی پول می‌گیرند.

  اما یک اتفاق جالب سکوت دایی برابر مسایل و نتایج پرسپولیس است؟

  فکر می‌کنم علی نیازی ندارد درباره پرسپولیس صحبت کند. متاسفانه در فوتبال ما چون همه درباره هم نظر می‌دهند کار علی به چشم می‌آید. در آبادان به یکی از مربیان آبادان گفتم شما درباره تیم خودت نظر بده نه ما. این رفتار غیرمنطقی است. کسانی که درباره دیگران نظر می‌دهند و می‌گویند فلان تیم خیلی زیبا بازی کرد می‌خواهند کار خودشان را بزرگ جلو دهند.

  برنامه ۹۰ نظرسنجی گذاشت و علی کریمی از عابدزاده و دایی محبوب‌تر شد. شما فکر می‌کنید محبوب‌ترین پرسپولیسی دو دهه اخیر چه بازیکنی است؟

  همه بچه‌ها رفقای من هستند به خصوص کریمی، دایی، مهدی مهدوی‌کیا و عابدزاده که تماسی هم دارم. این هم نظرسنجی است دیگر…

  اگر شما هم در این دو تیم بودید شانس داشتید جزو این گزینه‌ها باشید؟

  من اگر دوست داشتم به این دو تا تیم می‌رفتم. من با پروین سال ۸۳ جلسه گذاشتم و کارم تمام شده بود اما مهدی هاشمی‌نسب زنگ زد و رفتم لیگ یک بازی کردم. با استقلال هم جلسه داشتم اما نرفتم، خودم دوست نداشتم به پرسپولیس و استقلال بروم.

  راستی شنیدید کرار علیه ایران و فدراسیون فوتبال مصاحبه کرده و حرف‌های رکیکی زده است؟

  کرار در حدی نیست که درباره ایران نظر دهد. مگر کجا بازی کرده‌ای که درباره فدراسیون و فوتبال ایران نظر می‌دهی. این صحبت کردن کرار از بدبختی و دلال بازی فوتبال ماست که پول ما را می‌گیرند و علیه خودمان هم صحبت می‌کنند.

  شما بودید در این شرایط چه برخوردی با کرار می‌کردید؟

  من اگر جای قلعه‌نویی بودم چنان لگدی می‌زدم که تا اربیل و سلیمانیه عراق بدود… این مصیبت فوتبال ماست که کرار هم درباره ما اظهار نظر می‌کند. شما نگاه کن همین قطبی که مربی بانوان در آمریکا بود با دلالی آمد ایران و بعد شد سرمربی تیم ملی و آخر سر هم رفت در B.B.C فارسی گفت ایران ناامن است و با چاقو آدم را می‌زنند. خودمان مقصریم که امثال قطبی و کرار را می‌آوریم تا علیه خودمان صحبت کنند. به خدا کرار در چه حد و قواره‌ای است که اینگونه صحبت می‌کند، او باید بنشیند و فوتبال ما را نگاه کند. اگر فدراسیون فوتبال ما جربزه داشت کرار را محروم می‌کرد. چطور بازیکنان ایرانی نظر می‌دهند محروم می‌شوند و جریمه می‌کنند اما این موقشنگ هر چی بگوید ایرادی ندارد.

  البته قلعه‌نویی هم گفته با کرار برخورد می‌کنیم؟

  خود من هم احتمال می‌دهم قلعه‌نویی با کرار برخورد کند اما باید با او شدید برخورد کرد نه اینکه به تذکر خشک و خالی بسنده کنند. اگر فوتبال ما مصیبت نداشت کرار نظر نمی‌داد. اگر بهترین بازیکن کره که در دورتموند بازی می‌کند درباره فوتبال ما نظر می‌داد قبول می‌کردیم چون سطح فوتبال‌شان از ما بالاتر است. واقعا متوجه نمی‌شوم این موقشنگ چی فکر کرده که اینگونه علیه ایران و فدراسیون نظر داده؛ آخه پسرجان کل فوتبال عراق از قدیم تا الان کارنامه و افتخارات‌شان را روی هم بگذارند اندازه یک علی دایی ما نمی‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات