آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11226
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  وحشت پلیس از سرعت وحشتناک ستاره فوتبال با پورشه اش!

  آوای شمال/ دوری «ایبرا» از زمین مسابقه او را از رسیدن به سایر علایقش دور نکرده است. «غول سوئدی» پاریسی‌ها این روزها در اندیشه بستن قراردادی تجاری با برند ایتالیایی «لامبورگینی» است که به عنوان سفیر این کمپانی اتومبیل‌سازی فعالیت کند.  زلاتان که پیش از این با خریدن اتومبیل‌های گران‌قیمتی مثل فراری، پورشه، مازراتی و […]

  آوای شمال/ دوری «ایبرا» از زمین مسابقه او را از رسیدن به سایر علایقش دور نکرده است. «غول سوئدی» پاریسی‌ها این روزها در اندیشه بستن قراردادی تجاری با برند ایتالیایی «لامبورگینی» است که به عنوان سفیر این کمپانی اتومبیل‌سازی فعالیت کند.

   زلاتان که پیش از این با خریدن اتومبیل‌های گران‌قیمتی مثل فراری، پورشه، مازراتی و مرسدس نشان داده بود علاقه زیادی به دنیای سرعت و البته رانندگی دارد، حالا خیز بلندی برداشته تا بتواند صاحب لامبورگینی ویژه‌ای شود که این کمپانی ایتالیایی برایش در نظر گرفته است.

  زلاتان البته در کتاب بیوگرافی‌‌اش از «عشق به سرعت» داشتن حرف زده و نوشته است: «بله‌؛ من با سرعت زیاد رانندگی کرده‌ام و با اتومبیل پورشه توربویی که داشته‌ام، بیش از ۳۰۰ کیلومتر در ساعت رانندگی کرده‌ام و حسابی پلیس‌ها را وحشت زده کرده‌ام. البته وقتی خودم را به جای طرف مقابل (پلیس) می‌گذارم، می‌بینم که فکر می‌کنند من حتماً یک شورشی هستم.»

   «ایبرا» که همین چند وقت قرارداد تازه‌ای با «ولوو» – کمپانی اتومبیل‌سازی سوئد – منعقد کرده و از علاقه‌‌اش برای پیشرفت این کمپانی در دنیا حرف زده است، حالا برنامه‌ریزی کرده تا سفیر کمپانی «لامبورگینی» در سوئد شود.

   در واقع این خبری است که روزنامه سوئدی «اکسپرسن» آن را منتشر کرده و برای صحت ادعایش نقل‌قولی هم از یوهان مارتنسن، رئیس فروش این کمپانی در مالمو آورده است: «هدف ما این است که برای سال اول ۱۵ دستگاه اتومبیل وارد سوئد کنیم و بعد رفته رفته این تعداد را افزایش دهیم.

  البته خیلی‌ها از ما می‌پرسند که شایعه همکاری زلاتان با ما صحت دارد یا خیر که باید بگویم بله. ما با زلاتان تماس گرفته‌ایم و او هم در این مورد به ما چراغ سبز نشان داده است.» زلاتان نزدیک به یک سال پیش یعنی در ژانویه ۲۰۱۳ برای تبلیغ کمپانی «نایکی» در حال رانندگی با اتومبیل لامبورگینی گالاردوی صورتی‌رنگی دیده شد‌؛ درست همرنگ با همان مدل کفشی که کمپانی نایکی در آن برهه زمانی تبلیغ می‌کرد.

   مدل لامبورگینی که «ایبرا» سوار شده بود، بین ۱۵۰ تا ۲۱۵ هزار یورو ارزش‌گذاری شده بود‌؛ یعنی تقریباً معادل دستمزد یک هفته این بازیکن در پاری‌سن‌ژرمن.

  برچسب ها :

  نظرات