آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112249
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید

  دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران گفت: « برایان هوک» به‌جای یاوه‌گویی تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بگوید.

  آوای شمال/ علیرضا تسلیمی دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور میلیونی مردم عراق در راهپیمایی روز گذشته و همچنین شکست آمریکا از جبهه مقاومت گفت: رژیم تروریست آمریکا، هر لحظه منتظر واکنش جبهه مقاومت نسبت به ددمنشی‌های خود باشد و بهتر است با زبان خوش دست از شرارت برداشته و سربازان خود را عمودی از منطقه خارج کند.

  وی با اشاره به اظهارات گستاخانه نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران تصریح کرد: به آقای برایان هوک توصیه می‌کنم حد و اندازه خود را بشناسد، او در حدی نیست که مسؤلین کشوری یا لشگری ما جواب او را بدهند.

  این فعال دانشجویی گفت: من به عنوان کوچکترین عضو خانواده بزرگ جنبش دانشجویی کشور خطاب به نماینده وزارت خارجه آمریکا می گویم؛ دهان بر یاوه‌گویی ببندد و به جای زدن حرف های بزرگتر از قواره خود، تعداد تلفات و مجروحین واقعی عین الاسد را بیان کند! آمریکا با دپو کردن جنازه سربازانش و جا زدن آنان بجای کشته های رزمایش و یا دیگر عناوین در سراسر جهان راه به جایی نمی‌برد.

  تسلیمی تاکید کرد: رژیم  آمریکا کانون اصلی تروریسم دولتی در جهان است و این مسئله امنیت و صلح جهانی را تهدید می‌کند!

  وی گفت: مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به جهت نجات جان میلیون ها انسان بی گناه در سراسر جهان که هر لحظه ممکن است قربانی حملات تروریستی رژیم آمریکا شوند و برای حفظ صلح پایدار برای از بین بردن سردمداران تروریسم دولتی در جهان ٢ میلیون دلار برای از بین بردن دونالد ترامپ، دلقک تروریست رژیم خونخوار آمریکا، ۱ میلیون دلار برای مایک پمپئو وزیر امور تروریستی رژیم آمریکا و ۵۰ سنت برای بریان هوک نماینده هرزه گوی وزارت امور تروریستی رژیم آمریکا که وقاحت تمام نسبت به تهدید مسؤلین نظام های مردمی جهان اقدام می‌کند و صلح و امنیت جهانی را به خطر می اندازد، جایزه می‌دهد.

  این فعال دانشجویی گفت:‌ مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اغماض بیشترین حد ممکن را جهت تعیین جایزه برای از بین بردن این جنایتکاران در نظر گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات