آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  سایت جدید جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان رونمایی شد

  شمارش معکوس برای برگزاری دوره چهاردهم از قدیمی‌ترین رقابت دانش‌آموزی کشور با رونمایی از سایت جدید جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان آغاز شد.

  آوای شمال/ حسین حق پناه دبیر چهاردهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان از رونمایی سایت جدید جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان خبر داد و گفت: اضافه شدن بخش «رویش» به عنوان مهم‌ترین بخش جشنواره امسال، مهم‌ترین دلیل بازطراحی سایت جشنواره است.

  وی افزود: فرآیند هدایت مجازی شرکت‌کنندگان در جشنواره و بسترسازی فنی مناسب برای ارتباط تعاملی حاضران در جشنواره نیز نیازمند سازوکار مناسب‌تری بود که در سایت جدید، پیش بینی و اجرا شده‌ است.

  حق پناه ادامه داد: مهم‌ترین تفاوت سایت جدید جشنواره با نمونه قدیمی آن، همین مجازی شدن تمام فرآیند رویش و هدایت مربیان به صورت مجازی است که امکان دسترسی تمامی دانش‌آموزان در سراسر ایران را به آن ممکن کرده‌ است.

  وی درباره شرایط شرکت دانش‌آموزان در این جشنواره بیان کرد: جشنواره امسال در دو بخش مسابقات چالشی و رویش برگزار می‌شود؛ در بخش مسابقات چالشی، دانش‌آموزان در گروه‌های حداکثر ۵ نفره، در مسابقات شرکت داده می‌شوند و در بیش از ٣٠ رشته به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

  دبیر چهاردهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان با بیان اینکه در بخش رویش نیز رویکرد اصلی، بهبود توانایی حل مسأله توسط دانش و چاره‌اندیشی برای آنهاست، گفت: برای تمام رشته‌ها، آیین‌نامه و درسنامه‌هایی آموزشی بر روی سایت قرار گرفته است و امکان استفاده دانش‌آموزان در تمام کشور فراهم است.

  سایت جدید چهاردهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان با نشانی project14.tenyan.net در دسترس قرار گرفته‌ است.

  رویداد نهایی چهاردهمین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی تبیان، ٢٨ و ٢٩ فروردین ماه ۹۹ برگزار خواهد شد و نوجوانان علاقمند می‌توانند تا ۱۵ بهمن‌ماه برای حضور در این جشنواره، ثبت‌نام کنند و نفرات برتر این دوره از جشنواره، علاوه بر دریافت جوایز نفیس، به باشگاه نوآوری نوجوان معرفی خواهند شد.

  برچسب ها :

  نظرات