آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  حضور رسمی سه برنامه از مایکروسافت در گلکسی S6!

  آوای شمال/ به نظر می‌رسد حضور نامحسوس مایکروسافت در دنیای اندروید حالت جدی تری به خود گرفته است بطوری که اکنون شاهد حضور رسمی سه برنامه از مایکروسافت در دل محصول جدید سامسونگ یعنی S6 هستیم. این اتفاق غیر منتظره تنها مدتی پس از به پایان رسیدن دعوای حقوقی بین این دو شرکت رخ داده […]

  آوای شمال/ به نظر می‌رسد حضور نامحسوس مایکروسافت در دنیای اندروید حالت جدی تری به خود گرفته است بطوری که اکنون شاهد حضور رسمی سه برنامه از مایکروسافت در دل محصول جدید سامسونگ یعنی S6 هستیم. این اتفاق غیر منتظره تنها مدتی پس از به پایان رسیدن دعوای حقوقی بین این دو شرکت رخ داده است، بر طبق قرارداد جدید منعقد شده اکنون مایکروسافت یک میلیارد دلار از سامسونگ درآمد خواهد داشت.

  گلکسی S6 به صورت پیشفرض دارای برنامه‌های اسکایپ، وان درایو(فضای ابری مایکروسافت)و one note است که به طور مجزا در پوشه‌ای به نام Microsoft Apps در صفحه اصلی وجود دارند. شایعات نشان می‌داد که ممکن است مجموعه آفیس مایکروسافت نیز به صورت پیشفرض بر روی آخرین کهکشانی وجود داشته باشد ولی نسخه دمو موجود در MWC فاقد این اپ‌ها بود.

  طبق قرارداد جدید بین این دو کمپانی خریداران پرچمدار جدید سامسونگ ۱۱۵ گیگابایت حافظه ابری رایگان در وان درایو هدیه می‌گیرند.

  تمام این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که گوگل نیز دارای فضای ابری اختصاصی خود است و به نظر نمی‌رسد از این روند که در دل اندروید به وقوع پیوسته خشنود باشد. این اولین تجربه ی مایکروسافت برای حضور سرویس‌های خود به صورت پیشفرض در اندروید است و باید منتظر واکنش گوگل به این ناشناخته جدید اکوسیستم اندروید باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات