آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 7 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  فعالیت ۲ مجمع خیران قرآنی در سوادکوه

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از آموزش 10 هزار و 600 نفر در کلاس‌های قرآنی و فعالیت 2 مجمع خیرین قرآنی در سوادکوه خبر داد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام مهدی صداقتی ظهر امروز در جلسه هفتگی کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی که اولین جلسه هفتگی با حضور رئیس جدید محسوب می‌شود با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سلام بر سید شهیدان مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی دارای ۳۰ مرکز قرآنی و دو مجمع خیرین قرآنی است که بازدید از مراکز قرآنی و بررسی توانمندی‌ها و مشکلات آن از اولویت‌های ما است.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از آموزش ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر در کلاس‌های قرآنی شهرستان در طول ۱۰ سال اخیر خبر داد و افزود: برگزاری کلاس‌های تخصصی قرآن، برگزاری اردوی قرآنی مراکز، محفل انس با قرآن و جلسات دائمی قرآن هم از برنامه‌های دیگر مراکز قرآنی در طول سال است.

  وی به ثبت و ساماندهی ۷۲ مبلغ در سامانه سجام اشاره و خاطر نشان کرد: تعداد ۱۱۴ هیأت مذهبی شامل ۶۴ هیأت برادر و ۵۰ هیأت خواهر در سوادکوه فعالیت می‌کنند.

  صداقتی با بیان اینکه برگزاری جلسات آموزشی تخصصی برای مداحان هم مورد نظر است، گفت: جلسات آسیب‌شناسی شبهات، جلسات، پشگیری از خشونت، جلسات پیشگیری از اعتیاد در مساجد، گفتمان دانشجویی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، جلسه با ائمه جماعات مساجد، اعتکاف، آموزش زوج‌های جوان، مشاوره دینی، گفتمان دینی در مدارس و جلسات آموزش خانواده بخش دیگری از برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی است.

  برچسب ها :

  نظرات