آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112137
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آغاز ساخت اردوگاه هفت‌تپه از بهمن ماه

  مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران احیای منطقه هفت تپه را از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا برشمرد.

  آوای شمال/ محمد عباسپور در همایش خادمان شهدا راهیان نور استان مازندران که در مشهد مقدس برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های محوری در سازمان اردویی مبحث ایجاد کمیته‌های شهرستانی خادمان است، چرا که با وجود حدود ۲ هزار خادم در استان مازندران در اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی، دانشجویی و خانوادگی در خدمت بخشی از این خادمان هستیم که باید عرصه‌های فعالیت برای باقی خادمان تعریف شود.

  وی ادامه داد: با اتفاقات خوبی که طی سال جاری در سازمان بسیج رخ داد همچنین ابلاغ سند انتظار از فعالیت‌های بسیج، خادمان به عنوان یکی از عرصه‌های فعالیت شناخته شده است.

  مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه در سال جاری با همکاری همه شما عزیزان موفق به کسب عنوان رده موفق در عرصه‌های  مختلف راهیان نور شده‌ایم، تصریح کرد: در عرصه ابتکارات و نوآوری، استان مازندران توانست رویه جدیدی را نسبت به مقوله راهیان نور به خصوص در سیر تشرف ایجاد کند.

  وی در ادامه به اضافه شدن اردوهای جهادی به برنامه‌ اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: نیازمند اجرای برنامه‌هایی هستیم که یکی از این اقدامات برگزاری اردوهای جهادی راهیان نور است.

  عباسپور احیای منطقه هفت تپه را از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا برشمرد و تصریح کرد: این منطقه باید احیا و حفظ شود که در بهمن‌ ماه سال جاری احداث ساخت اردوگاه اسکان در این منطقه آغاز می‌شود تا در آینده شاهد اردوگاه و یادمان بسیار خوب به عنوان یادگار استان مازندران و لشکر خط شکن ۲۵ کربلا باشیم.

  وی گردشگری تعالی بخش و راهیان بصیرت را یکی دیگر از ابتکارات و نوآوری‌های سازمان اردویی سپاه کربلا عنوان کرد و گفت: اردوی راهیان بصیرت به معرفی و بررسی اقدامات منافقین در استان طی دوران دفاع مقدس که از آن به عنوان جبهه سوم نام برده می‌شود می‌پردازد که به صورت آزمایشی در هفته دفاع مقدس سال جاری آغاز شد.

  وی افزود: راهیان بصیرت با الگوگیری از برنامه راهیان نور طرح‌ریزی شده و در شهرستان‌های ساری، قائم‌شهر، بابل، آمل، نور و رامسر اجرایی شده است.

  مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلای مازندران در پایان ضمن تشکر از خادمان راهیان نور استان گفت: استان در عرصه خادمان غنی است و از نظر کیفیت کار هم همه اقشار در این عرصه حضور فعال دارند.

  برچسب ها :

  نظرات