آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 112121
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  نوشهر آماده میزبانی از گردشگران نوروزی

  فرماندار نوشهر گفت: نوشهر در حال آماده‌سازی برای میزبانی از گردشگران نوروزی است.

  آوای شمال/ عبدالصمد صفرنژاد بعداز ظهر امروز در جلسه ستاد خدمات سفر این شهرستان اظهار کرد: از امروز تا پایان سال برنامه‌های بیشتر و متنوع تری را در حوزه‌های مختلف داریم و این باعث می شود که زمان بیشتری از نظر کاری از ما بگیرد و بنابراین ما خود را برای میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی آماده می‌کنیم.

  وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی را در تاریخ دوم اسفند در پیش داریم و همه شرایط‌ها برای برگزاری یک انتخابات باشکوه در حوزه شهرستان نوشهر فراهم است و همه همکارانم همواره در تلاش هستند تا انتخاباتی پرشور و نشاط و با حضور حداکثری در حوزه برگزار شود.

  فرماندار نوشهر تصریح کرد: عملکرد اکثر دستگاه اجرایی شهرستان نوشهر بسیار خوب است و از عملکرد بسیاری از رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان نوشهر راضی هستم.

  وی با تأکید بر اینکه مدیران اجرایی را باید در صحنه بحران محک زد و گرنه حرف زدن هر کسی می‌تواند انجام دهد، بیان کرد: در نوشهر فقط خدمات سفر رتبه نیاورد بلکه در بسیاری از شاخصه‌های دیگر رتبه برتر آورد ولی تبلیغ و اطلاع‌رسانی در این زمینه ضعیف بوده است.

  این مسؤول عنوان کرد: مجموعه همبستگی مدیران دستگاه‌های اداری باعث شد تا در حوزه‌های مختلف گردشگری و خدمات آن موفق باشیم.

  وی متذکر شد: در بحث سهمیه آرد شهرستان نوشهر بر اساس جمعیت بومی ۱۳۸ هزار نفری آن داده می‌شود در حالی که این منطقی نیست و باید جمعیت شناور گردشگری آن را دید و بر اساس آن سهمیه آرد شهرستان تعلق بگیرد.

  صفرنژاد بیان کرد: در زمینه زیباسازی شهری باید همت بیشتری به خرج داده شود و شهری از همه نظر زیبا و چشم نواز داشته باشیم زیرا نوشهر همواره یکی از مقاصد مهم و اصلی گردشگران داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

  رئیس محیط زیست نوشهر نیز اظهار کرد:  واحدهای خدماتی که مجهز به سیستم تصفیه فاضلاب نباشند باید تعطیل شوند و بنابراین مدیران این واحدها تلاش کنند تا سیستم تصفیه فاضلاب را ایجاد و فعال کنند.

  کامبیز محسن سلطانی گفت: در بخش مرکزی خودروهای حمل زباله که به دلیل بارگیری حجم بالای زباله در حال حرکت هستند زباله‌ها در طول مسیر به طور اتفاقی بر زمین افتاده و پراکنده می‌شوند که این موضوع مهم نیز  باید حل شود تا دیگر شاهد چنین شرایطی نباشیم.

  برچسب ها :

  نظرات