آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 112073
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  آغاز محدودیت‌های ترافیکی نخستین هفته بهمن ماه در محورهای شمالی

  رئیس پلیس راه مازندران گفت:محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر روز چهارشنبه در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

  آوای شمال/ علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جوی محورهای مازندران اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

  وی افزود: باتوجه به بارش برف در محورهای کوهستانی مازندران و ذوب شدن برف‌ها، سطح محورهای استان به‌صورت مقطعی لغزنده است.

  رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به شرایط جوی احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن به‌ویژه در محورهای هراز و کندوان وجود دارد که توصیه ما به رانندگان رعایت سرعت مطمئنه است.

  این مسؤول با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر روز چهارشنبه در محورهای مازندران اعمال می‌شود، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

  قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه از محور کندوان ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی با بیان اینکه به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: درصورت افزایش حجم ترافیک بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد.

  رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: توصیه ما به رانندگان در این زمان از سال تجهیز خودروها به ادوات زمستانی و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی است.

  برچسب ها :

  نظرات