آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111944
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  اعزام روحانی به ۱۳ منطقه دارای آسیب اجتماعی مازندران

  مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اعزام روحانی به 13 منطقه دارای آسیب اجتماعی خبر داد و گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با همکاری استانداری مازندران در ۱۳ منطقه دارای آسیب اجتماعی اقدام به اعزام روحانی و فعالیت‌های دینی و تبلیغی می‌کند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام ناصر شکریان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رؤسای جدید و سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: خداوند متعال دنیا را قلیل و حضرت فاطمه زهرا(س) را کوثر توصیف می‌کند و مقام معظم رهبری هم دریافت رزق یک‌ساله خود را از حضرت فاطمه می‌داند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه علامه طباطبایی تعداد ۲۷ معنا برای کوثر بیان کردند، افزود: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در ایام فاطمیه رنگ و بوی فاطمی گرفت و سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه، نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

  وی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شاگرد مکتب اسلام، امام و مقام معظم رهبری بود، خاطر نشان کرد: دریافت صفت سردار قلب‌ها، کار بشر نیست و خدا دل‌ها را تسخیر می‌کند و وحدت و همدلی با برکت خون شهید سلیمانی در جامعه تقویت شد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با همکاری استانداری مازندران در ۱۳ منطقه دارای آسیب اجتماعی اقدام به اعزام روحانی و فعالیت‌های دینی و تبلیغی می‌کند.

  شکریان با تقدیر از زحمات رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه که مفتخر به بازنشستگی شد برای حجت الاسلام صداقتی رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی آرزوی موفقیت کرد.

  برچسب ها :

  نظرات