آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111852
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  استقرار ۳۳ اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی مازندران/ توصیه به رانندگان با بارش برف و باران

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران گفت: با وجود بارش برف و باران در سطح جاده‌ها و تلاش شبانه‌روزی و خدمات مطلوب راهداران، جاده‌ها ایمن هستند.

  آوای شمال/ به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، حسن جهانیان اظهار کرد: مجموعه عوامل راهداری با تعامل و در سایه همفکری و همدلی و بکارگیری درست از تجهیزات و ماشین‌آلات و با برنامه‌ریزی منظم و مدون از برای انجام عملیات راهداری زمستانی آمادگی کامل را دارند.

  وی با اشاره به نقش و جایگاه راهدار و برقراری امنیت عبور و مرور در جاده‌ها افزود: راهدار با وجود مشکلات و خطر مرگ در سخت‌ترین شرایط کاری به استقبال خطر می‌رود و به تنها چیزی که فکر می‌کند خدمات ارزنده‌ای است که به یادگار می‌ماند.

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۳ اکیپ راهداری با بکارگیری ۲۵۰ دستگاه از انواع ماشین‌آلات راهداری و ۳۵۰ راهدار در محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند.

  این مسؤول بیان کرد: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

  جهانیان در پایان افزود: در سایه حضور فعال و پررنگ و چشمگیر راهداران در محورهای برفگیر استان به همراه اقدامات ایمنی و رعایت قوانین و مقرارت از سوی رانندگان در سال جاری شاهد کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از آن در سطح راه‌های استان باشیم.

  مسافرین و رانندگان می‌توانند جهت آگاهی از آخرین وضعیت راهها ، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و  شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

  برچسب ها :

  نظرات