آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111834
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  «آسکر آیزاک» در فیلم سینمایی ابرقهرمانی «ماشین بزرگ» ظاهر می‌شود.

  هیأت یامهدی (عج) واوان اسلامشهر، وظایف خود را فراتر از برگزاری مراسم دینی می‌داند و در این منطقه، در حوزه اشتغال‌زایی جوانان نیز گام برداشته است و حتی در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان، همین رویه را در پیش گرفته است.

  نقش‌آفرینی «آسکر آیزاک» در ابرقهرمانی «ماشین بزرگ»

  آوای شمال/ به نقل از ورایتی، «آسکر آیزاک» هنرپیشه هالیوودی در فیلم ابر قهرمانی «ماشین بزرگ» در کنار «تونی هَریس» بازی می‌کند. او همچنین تهیه‌کنندگی این پروژه را برعهده دارد.

  «آنا واترهاوس» و «جو شراپنل» فیلم‌نامه اقتباسی این پروژه را تحریر کرده‌اند. آیزاک در کنار «جیسون اسپایر» مدیر باسابقه‌اش از تهیه‌کنندگان «ماشین بزرگ» هستند. «برایان کی واوون» از دیگر تهیه‌کنندگان این پروژه است.

  داستان فیلم در مورد یک مهندس شهری به نام «میچل هاندرد» است که بر اثر یک حادثه رازآلود قدرتی فراانسانی بدست می‌آورد که او را به تنها ابرقهرمان جهان بدل می‌کند. پس از اقداماتی که بعد از حادثه یازده سپتامبر انجام می‌دهد به عنوان شهردار نیویورک انتخاب می‌شود اما در همین حین به صورت ابرقهرمانی نقاب‌دار به کارهای قهرمانانه روی می‌آورد.

  «آسکر آیزاک» علاوه بر این پروژه در حال حاضر بازی در فیلم «شمارنده کارت» به کارگردانی «پل شریدر» و نیز فیلم «تل‌ماسه» از «دنیس ویلِنوو» برای اکران بر پرده نقره‌ای دارد.

  ****************************

  «کایرا نایتلی» در فیلم کریسمسی «شب سکوت» بازی می‌کند

  «کایرا نایتلی» در کنار «رومن گریفین» «متیو گود» و «آنابل والیس» در فیلم «شب سکوت» با موضوع حال و هوای کریسمس بازی می‌کند.

  «متیو واوون» با شرکت فیلمسازی «مارو فیلمز» تهیه‌کنندگی این فیلم را به همراه «ترودی استایلر» و «سلن راتری» برعهده دارد.

  «کامیل گریفین» کارگردان این فیلم است که براساس فیلم‌نامه غیراقتباسی نوشته خودش ساخته می‌شود.

  هفدهم فوریه(۲۸ بهمن‌ماه) فیلمبرداری این پروژه آغاز می‌شود.

  «کایرا نایتلی» و «متیو گود» قبلا ر فیلم «اسرار رسمی» و «بازی تقلید» با هم هم‌بازی بوده‌اند.

  خانم استایلر کارگردان این فیلم می‌گوید: من و سلن راتری برای ساخت این فیلم همانطور که با هم عهد کرده بودیم به فکر حضور بیشتر بانوان در سینما بوده و هستیم که تجلی آن در این فیلم دیده خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات