آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 7 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111828
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  آغاز سه برنامه جدید در شبکه سپهر رسانه

  شبکه سپهر رسانه رسانه ملی با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر سه برنامه تولیدی جدید خود را در کنار سایر برنامه‌های جاری شبکه به روی آنتن خواهد برد.

  آغاز سه برنامه جدید در شبکه سپهر رسانه

  آوای شمال/ شبکه سپهر رسانه رسانه ملی با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر سه برنامه تولیدی با نام «امروزبامن»، «اینجاچه خبره» و «کافه فیلم» را تدارک دیده که از این شبکه پخش خواهند شد.
  «امروز با من» یک برنامه مردم محور و در جهت اطلاع رسانی برنامه‌های آماده پخش و کنداکتورهای روزانه تلویزیون است و هر روز در سه باکس ۱۷،۱۹و۲۱ از شبکه سپهر پخش خواهد شد.

  در این برنامه هر فردی که توانایی اجرای یک برنامه تلویزیونی را در خود می‌بیند می‌تواند با مراجعه به صفحه شبکه سپهر در سایت سپهر و تکمیل و دریافت اطلاعات لازم در این برنامه حضور پیدا کند. این برنامه محدودیت سنی و جنسی ندارد و تنها تسلط به خوانش متن شرط لازم است. البته سوابق اجرا، بازیگری و تسلط به گفت‌وگوی محاوره‌ایی وبرنامه‌های رسانه ملی در اجرای بهتر شرکت کنندگان تأثیر دارد و در نهایت بر اساس نظر مردمی داوری نهایی بهترین افراد در اجراها برای مراحل بعد و بهره‌گیری در برنامه‌های آتی شبکه به عنوان مجری استفاده خواهند شد.

  با پایان فصل اول این برنامه، بهترین نفرات برای اجرای ویژه برنامه نوروزی وسال تحویل ۹۹ شبکه سپهر استفاده خواهند شد.

  «اینجا چه خبره» برنامه‌ای با رویکردی فانتزی و متفاوت با آنچه مرسوم پشت صحنه‌های برنامه‌های تلویزیونی بوده به برنامه‌های در حال ساخت سازمان صدا وسیما سر می زند وخود را در معرض چالش تولید این برنامه ها قرار می دهد و از این طریق ضمن ایجاد فضایی متفاوت در معرفی تولیدات رسانه ملی برنامه ایی پر تحرک،با نشاط وسرگرم کننده را برای مخاطبین خود فراهم می آورد.

  فصل اول این برنامه ۲۶ قسمت است که در ایام دهه فجر به روی آنتن شبکه سپهررسانه خواهد رفت.

  «کافه فیلم» نیز با نگاهی فانتزی و البته کارشناسی و خارج از مباحث نقدهای پیچیده سینمایی به معرفی جدیدترین فیلم‌ها و انیمیشن‌های خارجی که در حال آماده سازی ودوبله در اداره کل تأمین وتولید تلویزیون تعاملی جهت پخش از بسترهای مختلف انتشار فضای مجازی وشبکه های مختلف رسانه ملی است، می‌پردازد.

  در این برنامه با بهره گیری از تصاویر فیلم ودو کارشناس متفاوت با آنچه تا کنون در بیشتر برنامه های نقد فیلم دیده شده است بیشتر تبادل نظر وبازگو کردن اطلاعات اولیه برای ترغیب به بهتر دیدن این فیلم ها با ریتیم تولید بالا مشاهده خواهد شد.

  فصل اول این برنامه ۳۰ قسمت است که در ایام دهه فجر به روی آنتن شبکه سپهر رسانه خواهد رفت.

  برچسب ها :

  نظرات