آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ , Sunday 7 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111794
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  برف و باران در جاده‌‌های ۱۹ استان/تردد در جاده‌‌های برف‌گیر فقط با زنجیرچرخ‌

  مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌‌ها با اشاره به بارش برف و باران در بسیاری از جاده‌‌های کشور، گفت: راننده‌ها برای تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر، حتماً زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی در خودرو خود داشته باشند.

  برف و باران در جاده‌‌های 19 استان/تردد در جاده‌‌های برف‌گیر فقط با زنجیرچرخ‌

  آوای شمال/ ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۷۹۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۱۸۹ دستگاه ترددشمار انجام می‌شود.

  وی گفت: طبق‌ آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۱۸۹ دستگاه ترددشمار جاده‌ای، در شبانه‌ روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت ‌به روز‌ قبل ۶ درصد کاهش دارد در همین مدت ‌سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۲٫۸ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.‌

  * ‌ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران

  وی اظهار کرد: ‌طبق‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، ‌‌‌در مسیر رفت و برگشت محورهای‌‌ فیروزکوه،کندوان و هراز و آزادراه قزوین – رشت ‌در حال حاضر تردد روان است.‌

  محرابی‌نیا همچنین از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر داد.

  ‌* برف و باران در جاده‌های ۱۹ استان

  محرابی‌نیا بیان کرد: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های‌ اردبیل‌، کرمانشاه‌، زنجان‌، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی‌، قم، قزوین‌، البرز‌، تهران‌، اصفهان‌، چهارمحال و بختیاری‌، کهگیلویه و بویراحمد‌، لرستان و مرکزی ‌گزارش شده است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در محورهای منتهی به شمال کشور، از بارش باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان و خوزستان خبر داد.

  وی تأکید کرد: راننده‌ها برای تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر حتماً زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی در خودرو خود داشته باشند.

  ‌*‌‌ ‌انسداد ۱۰ جاده ‌به دلیل نبود ایمنی ‌و سیلاب

  محرابی‌نیا با اشاره به بازگشایی اغلب جاده‌های مسدود هرمزگان و سیستان‌‌‌و بلوچستان که به دلیل سیلاب مسدود شده بود، گفت:‌ در حال حاضر جاده فرعی شمشک – دیزین‌، محور رامیان- اولنگ – شاهرود، محور قدیم خرم‌آباد-پل دختر‌، محور ‌و جاده شهداد-نهبندان‌‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  وی افزود: همچنین در حال حاضر جاده وازک-بلده در استان مازندران، محور ‌سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌، محور گنجنامه – توسرکان در استان همدان، محور پونل -خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل و محور سروآباد -پاوه‌ واقع در استان کردستان‌‌ و محور بندرلنگه- بندرخمیر‌ در استان هرمزگان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

  * آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشور‌

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد ‌در‌ آزادراه کرج – تهران‌‌‌، آزادراه ‌تهران-کرج‌‌ و آزادراه‌ قزوین-کرج، ثبت شد.

  برچسب ها :

  نظرات