آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11175
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  شورای داوری اصولگرایان خللی در نقش جامعتین ایجاد نمی‌کند /اصولگرایان برای رسیدن به وحدت نیاز به زمان دارند

  آوای شمال/ سیدمهدی هاشمی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر تشکیل مجمع داوری اصولگرایان، به خبرنگار نامه نیوز گفت: هر اقدامی که در جهت تقویت وحدت صورت گیرد خوب است، در مجموع ما تشکیل این شورای مشورتی را بد نمی‌دانیم و می‌تواند تاثیر خوب و مثبتی در روند […]

  آوای شمال/ سیدمهدی هاشمی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر تشکیل مجمع داوری اصولگرایان، به خبرنگار نامه نیوز گفت: هر اقدامی که در جهت تقویت وحدت صورت گیرد خوب است، در مجموع ما تشکیل این شورای مشورتی را بد نمی‌دانیم و می‌تواند تاثیر خوب و مثبتی در روند رسیدن به وحدت اصولگرایان داشته باشد.

  وی تصریح کرد: باید تلاش کرد همه تشکل ها و احزاب اصولگرا به یک وحدت و اتفاق نظر مشترک و حداکثری برسند و تشکیل این شورا برای انتخابات مجلس پیش رو میتواند مفید فایده باشد.
  این چهره سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که آیا تشکیل این شورا نقش محوری جامعتین را به حاشیه نمی برد گفت: تشکیل این شورا خللی در نقش جامعتین ایجاد نمی‌کند.
  وی با بیان اینکه این شورا می تواند مجمعی از درون جامعتین باشد، تاکید کرد: افرادی از جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز در این مجمع می توانند حضور داشند باشند و در کنار آنها نیز افرادی از بیرون عضو شوند که در کنار یکدیگر به یک اتفاق نظر برسند. 
  نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اصولگرایان برای رسیدن به وحدت حداکثری نیاز به زمان دارند، گفت: اصولگرایان باید با هم بنشینند، گفتمان مشترکی را ایجاد کنند تا برخلاف انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ بتوانیم در انتخابات مجلس دهم به یک وحدت یکپارچه برسیم. 

  برچسب ها :

  نظرات