آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1117
 • تعداد نظرات : ۳ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴
 • شما اینجا هستید :یاداشت سردبیر
 •   

  سخن سردبیر

  و خدایی که در این نزدیکی است… رسانه ها در دنیای امروز نقش ارزنده و بی بدیلی در ارتقاء فرهنگ هر جامعه ای دارند و اطلاع رسانی دقیق و به موقع و به دور از هرگونه جانبداری به جریان،حزب و دسته ای می تواند علاوه بر بالابردن روحیه نشاط،امید،شادابی و مشارکت در تنویر اذهان عمومی […]

  و خدایی که در این نزدیکی است…

  رسانه ها در دنیای امروز نقش ارزنده و بی بدیلی در ارتقاء فرهنگ هر جامعه ای دارند و اطلاع رسانی دقیق و به موقع و به دور از هرگونه جانبداری به جریان،حزب و دسته ای می تواند علاوه بر بالابردن روحیه نشاط،امید،شادابی و مشارکت در تنویر اذهان عمومی نیز نقس بسزایی را ایفا کند.

  در گذشته تنها رسانه در دسترس مردم رادیو و تلویزیون یا همان رسانه ملی بوده است و سپس نشریات،مجلات و روزنامه ها در کنار رسانه ملی به نقش رسانه ای خود در جامعه پرداختند.

  اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی جولان رسانه های مجازی در فضای اینترنت و سایبر به خوبی مشهود است و خبرگزاری ها و سایت های خبری و پایگاه های اطلاع رسانی جایگاه مناسبی در بین آحاد مردم به خود اختصاص داده است.

  در کنار خبرگزاری های بین المللی و سایت های معروف،پایگاه های محلی نیز نقش بسزایی در بالابردن سطح فرهنگی منطقه خود ایفا می کنند تا با اطلاع رسانی رویدادهای استان،شهرستان و حتی شهرهای کوچک، مردم را به مسیر اصلی جامعه هدایت و رهنمون سازند.

  در این بین شهرستان محمودآباد به دلیل موقعیت جغرافیایی خود به عنوان پایتخت تشریفات ایران، یکی از شهرهای پرخبر استان سرسبز ،گردشگر پذیر و ولایتمدار مازندران است که امیدواریم پایگاه اطلاع رسانی آوای شمال  با بهره مندی از تجربیات همشهریان دلسوز و علاقه مند در این عرصه به ویژه جوانان فرهیخته بتواند نقش ارزنده ای در بالابردن سطح آگاهی مردم و اطلاع رسانی به موقع ،دقیق و بی طرف داشته باشد.

  قطعا تلاش خواهیم کرد تا در کنار بیان واقعیت های شهر و دیارمان و اطلاع از عملکرد و فعالیت های مسئولان شهرستان با نگاهی واقع بینانه و به دور از هرگونه اغراض شخصی، از کم کاری و ضعف مدیران در خدمت به شهروندان  همچون مشاوری امین و دلسوز انتقاد کنیم چرا که رسالت رسانه ای ما جز این نیست و امیدواریم مسئولان شهرستان از این موضوع استقبال کنند.

  صمیمانه منتظر حضور و مشارکت شما همشهریان گرامی هستیم و امید است سایت خبری تحلیلی آوای شمال بتواندمنبع مناسب خبری برای شما فرهیختگان محمودآبادی باشد.

  یا علی مدد

  علی یوسفی- مدیر مسئول و سردبیر سایت خبری تحلیلی آوای شمال

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۳
  1. موفق باشی همشهری عزیز و جوان. خوشحال میشوم تلاشتان به چشم میاید.

  2. موفق باشی ..

  3. با سلام به شما عزیز گرامی
   هرگونه تغییر و تحولی در تمامی ابعاد جامعه اعم از اقتصادی، سیاسی و اجتماعی منوط به نوعی پذیرش فرهنگی، در جامعه می باشد. بنابر این بدون ایجاد بستر مناسب فرهنگی نمی توان به دنبال تحقق توسعه در ابعاد دیگر جامعه بود.

   خبرنگاران در دوران جنگ تحمیلی با استفاده از امکاناتی که داشتند صحنه های ماندگاری را از رشادت های رزمندگان ثبت و ضبط کردند.
   خبرنگاران رسالت و وظیفه‌ای خطیر بر عهده دارند که نقد و نظارت بر کار مسئولان و اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه و طرح و تبادل آراء و افکار در جامعه از جمله این وظایف است.
   خبرنگاران در بیان مسائل و مشکلات و توانمندی های هر منطقه می توانند نقش مهمی را ایفا کنند.
   خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند و در بیان مشکلات و نقد منصفانه آزاد هستند.
   خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند و می توانند در انتقال مشکلات و کاستی ها به مسئولان نقش مهمی ایفا نمایند و در حل این مشکلات و رفع آن تاثیر مستقیم داشته باشند.
   شما عزیزان در آوای شمال می‌توانید نسبت به عملکرد مدیریت شهری نقدی منصفانه داشته باشید باید برای قلم حرمت قائل شد و اگر نقد خبرنگاران در جهت بهبود عملکرد باشد تحقق رسالت رسانه‌ها است و طبیعتا هر مسئولی از این نوع نقد استقبال می‌کند.
   ان شاالله مدیران شهرستان ضمن حمایت مادی و معنوی از شما جوانان مومن و انقلابی در معرفی این شهرستان و پیشرفتهای آن یارو مدد کار شما باشند
   موفق و سربلند باشید
   ارادتمند محمدزاده


  نظرات