آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111699
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ دی, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  کشیده شدن ترمز شاگردان لک در ایستگاه آخر !

  تیم شهروند ساری در آخرین دیدار دور مقدماتی در قم ۵ بر ۴ مقابل سوهان محمد سیما شکست خورد و حریف ستارگان ورامین در مرحله اول پلی آف شد.

  آوای شمال/ هفته بیست وششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور  با ۷ بازی پیگیری شد و تیم شهروند ساری در قم مقابل تیم محمد سیما این شهر با نتیجه ۵ بر ۴ شکست خورد.

  نماینده مازندران که بدون نفرات شاخص خود و در غیاب ۵ بازیکن خوب خود در خانه حریف باخت ۴۵ امتیازی ماند و دور مقدماتی این رقابتها را با عنوان چهارمی به پایان رساند.

  شکست نزدیک شهروند ساری برابر سوهان محمدسیما قم در ایستگاه پایانی لیگ برتر فوتسال کشور رقم خورد تا ساروی ها در پلی آف ورامینی ها را رو به روی خود ببینند.

  شهروند امروز ۵ بر ۴ شکست خورد تا ستارگان ورامین حریف شهروند ساری در مرحله اول پلی آف شود.  پژمان بهادیوند، ابوالفضل افضلی، سروش احمدنیا و علی اسعدی گلزنان شهروند بودند.

   فصل رویایی شاگردان لک وارد فاز جدیدی شد و حالا ساروی ها باید در پلی آف به قدرت نمایی خودشان ادامه دهند تا رویای چندین ساله ساروی ها تحقق یابد.

  با پایان لیگ برتر فوتسال و تکلیف ۸ تیم صعود کنند به مرحله پلی سازمان لیگ برنامه مرحله  دور رفت پلی آف لیگ برتر فوتسال اعلام کرد.  بر اساس برنامه اعلام شده شهروند ساری در دیدار نخست خود در ورامین به مصاف ستارگان این شهر خواهد رفت.

  طبق برنامه قرار است روز پنجشنبه ۲۶ دی با ۴ دیدار از این مرحله برگزار شود.

  برنامه اولین دور مرحله پلی آف به شرح زیر است:

  محمد سیمای قم – گیتی پسند اصفهان

  ستارگان ورامین   شهروند ساری

  سن ایچ ساوه   فرش آرای مشهد

  حفاری خوزستان   مس سونگون

  *برنامه بازی‌های مرحله پلی آف رفت برگشت لیگ برتر فوتسال هم به شرح زیر است:

  دور برگشت: دوشنبه ۳۰دیماه ساعت ۱۷

  گیتی پسند اصفهان- محمد سیمای قم

  شهروند ساری – ستارگان ورامی

  فرش آرای مشهد –  سن ایچ ساوه

  مس سونگون.    حفاری خوزستان

  به گزارش آوای شمال به نقل از فارس؛در صورت تساوی هر یک از دو تیم در دو بازی رفت و برگشت  طبق برنامه قرار است روز چهارشنبه دوم بهمن ماه به میزبانی تیمی که در بازی برگشت میزبان بوده این بازی برگزار شود.

  برچسب ها :

  نظرات