آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 111681
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  بازیگر میانسالی «وارش»: از پسرانم کوچک‌ترم/ سریال نوستالژیک خواهد شد

  بازیگر میانسالی سریال «وارش» گفت: هر کاری اثر انگشت خود را دارد و همه گروه وارش هم تلاش کردیم که یک کار درجه یک ارائه بشود.

  بازیگر میانسالی «وارش»: از پسرانم کوچک‌ترم/ سریال نوستالژیک خواهد شد

  به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، عبدالله روا امروز در «سلام صبح بخیر» میزبان نسرین بابایی بازیگر نقش وارش بود.

  بابایی در ابتدا گفت: بازیگری برایم خیلی جدی‌تر است و هرکدام از فضاهایی که در آن کار کرده‌ام حال دلم را خوب کرده و احساس کرده ام مفید و زنده هستم.

  وی افزود: ابتدا که خانم طهموری مشغول ایفای نقش بودند هنوز من به پروژه دعوت نشده بودم و بعدها آقای خاوری مرا برای میانسالی این نقش انتخاب کردند تا باورپذیری کار بیشتر شود.

  بابایی یادآور شد: مطمئنا بچه‌های گریم ما به راحتی می توانستند از پس گریم بربیایند اما این تشخیص کارگردان بود که به لحاظ سنی و ارتباط عاطفی بازیگر دیگری انتخاب شود.

  این بازیگر تاکید کرد: اتفاق خیلی خوب و هوشمندی که در فیلمنامه بود و ذکاوت کارگردان که کجا این تغییر را اعمال کند، مربوط به دوره ۱۰ ساله‌ای است که وارش وارد زندان می شود و خانم طهموری وارد می شود و من خارج می شوم و می‌بینیم وارش با حضور ناحق در زندان چقدر پیر می‌شود.

  وی ادامه داد: وقتی فیلمنامه را خواندم دیدم زنی به ناحق ۱۰ سال به زندان افتاده و قرار است من بعد از این دوران را بازی کنم. این نقش خیلی سخت بود چون من علاوه بر جهان فیلمنامه، کارگردان و آرشیو ذهنی خودم، جهان دیگری هم داشتم و خانم طهموری هم روحیات خود را با این نقش به اشتراک  گذاشته بود و این نقش را برای من پیچیده کرد و مرا به چالش کشید. این موضوع برای من خیلی خوشایند بود و همه این ها باعث شد نقش برایم شیرین و جذاب باشد.

  بابایی با اشاره به سه فیلم سینمایی که با محمدعلی طالبی کار کرده و دیگر آثاری که تجربه کرده، اذعان کرد: حال همه در پروژه وارش خوب بود و همدلی داشتیم که هنوز هم ادامه دارد. همه سکانس ها برایم مهم بود، چه در لانگ شات باشم، چه نمای بسته، چه با یا بی‌دیالوگ.

  وی با بیان اینکه علیرضا جلالی تبار و امیررضا دلاوری هر دو از من بزرگتر هستند، ادامه داد: وقتی من صدای این دو نفر را در تماس تلفنی می‌شنوم هنوز آنها را با لهجه شمالی و مثل پسرم خطاب می‌کنم و این حس و حال خیلی عمیق بوده است.

  بابایی در پاسخ به اینکه آیا خودش هر شب سریال را می بیند، گفت: من آدم سختگیری نسبت به خودم هستم و بارها شده از کارهای خودم خوشم نیامده و تلویزیون را خاموش کرده ام اما یک هدایت بازیگری در این کار بوده که باعث می‌شود آن را با شوق تماشا کنم.

  آوای شمال/ بازیگر نقش وارش به این موضوع اشاره کرد که یک دختر ۱۶ ساله دارد و روا هم گفت او هم فقط ۱۹ سال با مادرش تفاوت سنی دارد اما مادرش ۴ فرزند دیگر هم دارد.

  بابایی تاکید کرد: اکنون همه چیز خیلی خوب است بازخوردهای فوق العاده ای داریم و مردم همدل و همراه هستند. آخرین پیامی که داشتم این بود که تو را به خدا نکند وارش بمیرد. چون مدام دارم پیرتر می‌شوم. با گذشت چند قسمت شانه‌هایم را انداختم و در قسمت‌هایی که این شب‌ها پخش می‌شود، پیری و بیماری را در نوع راه رفتنم دارم نشان می‌دهم.

  وی در پاسخ به اینکه آیا فکر می‌کنید «وارش» مثل «پس از باران» نوستالژیک خواهد شد، گفت: هر کاری اثر انگشت خود را دارد و همه گروه وارش هم تلاش کردیم که یک کار درجه یک ارائه بشود و با توجه به بازخوردهایی که می‌بینیم احساس می‌کنم کار یک سرو گردن بالاتر است و دارد دیده می‌شود و مورد استقبال و لطف مردم قرار گرفته است. وارش است با امضای خودش.

  بازیگر نقش «وارش» درباره کارهای تازه خود خبر داد: کار «محکومین» در شبکه دو قرار است با بازی من روی آنتن برود. همچنین در کار «بیگانه ای با من است» به کارگردانی احمد امینی در نقش متفاوت یک زن بوشهری که مرا به چالش کشیده و دوستش دارم بازی کرده‌ام.

  بابایی همچنین تاکید کرد: گریم را فراموش نکنیم. جا دارد از آقای صالحیان و نازنین امیری عزیز تشکر کنم و مادامی که جلوی آینه گریم قرار می‌گرفتم نازنین با هر قلمی که می‌زد انگار دست مرا می‌گرفت و یک قدم مرا به وارش نزدیک‌تر می‌کرد.

  وی در پایان این گفت‌وگو اظهار کرد: خانه آمین در شهر آستانه برای بچه‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست است که بدون کمک‌های دولتی و با کمک مردمی اداره می‌شود و آنها هیچ تصویر و تصوری از پدر ندارند و مردم را برای کمک به آنها دعوت می‌کنم.

  «سلام صبح بخیر» به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری شنبه تا پنجشنبه ها از ساعت ۷ تا ۹:۳۰ روی آنتن می‌رود.

  برچسب ها :

  نظرات